Zmysłowa lekkość bytu

kieliszki
Opracowanie: BodaNova
Na podstawie: BodaNova
Niech na moment zakręci się w głowie, niech zniknie świat, niech problemy odlecą, jakby ktoś doprawił im skrzydła. Niech będzie lekko, zwiewnie, powabnie. Niech zapanuje wszechmocny dobry nastrój, którzy przyniesie ze sobą poczucie, że „chcieć, to móc”, że życie potrafi być upojne, że, gdy delektować się chwilą, można na moment zatrzymać czas. Tak wyborny stan pomoże osiągnąć linia wyjątkowo zgrabnych, wytwornie zdobionych kieliszków z serii Drink & Bar szwedzkiej marki BodaNova.

szklanka
Opracowanie: BodaNova
Na podstawie: BodaNova
Na serię szkła składają się kieliszki do koktajli osadzone na smukłej stopce, przypominające kielich kwiatu szklanki do drinków, zdobione rozpoznawalnym, szkockim dekorem szklanki do whisky oraz wysokie, również gustownie wyraziste szklanki do piwa.

szklanka
Opracowanie: BodaNova
Na podstawie: BodaNova
To niezwykle sympatyczne szkło zostało zaprojektowane przez Barbro Wesslander, od dawna współpracującą z marką BodaNova. Cała linia buduje wrażenie swoistej zwiewności i lekkości. Niewątpliwie – efekt taki wywołują subtelne wzory malowane na dmuchanym szkle. Kieliszki do koktajli i szklanki do drinków mają wyrazisty dekor nawiązujący do motywów kwiatowych.
Szklanki do whisky spowija romboidalny wzór od razu przywołujący skojarzenia z palącym gardło, doskonałym szkockim trunkiem. Z kolei zakrętasy upiększające wysokie szklanki do piwa wzmagają wrażenie, że szkło jest zroszone kroplami wody.
Kieliszki do drinków z serii Drink & Bar, szwedzkiej marki BodaNova, mogą też z powodzeniem spełniać rolę wspartych na wysokiej nóżce pucharków na zdobione owocami lody, czy musy.

szklanka
Opracowanie: BodaNova
Na podstawie: BodaNova
Szkło barowe BodaNova (linia Drink & Bar) pakowane jest w eleganckie pudełka prezentowe. Dzięki temu nadaje się świetnie na upominek dla tych, którzy cenią sobie chwile spędzone przy dobrym drinku, whisky, czy szklance piwa.

Wszyscy szczęśliwi posiadacze któregoś z zestawów szkła BodaNova – Drink & Bar – niezmiennie podkreślają, że to, w czym serwuje się trunek jest równie istotne, jak jakość tego ostatniego. Kiedy wziąć w dłoń którąś z uroczych propozycji Barbro Wesslander, można wszystkimi zmysłami odczuć i zrozumieć, co znaczy „zmysłowa lekkość bytu”.

Raczący się niepospolitą urodą barowego szkła Drink&Bar sklep www.smakprostoty.pl z przyjemnością zaznaje wspartej rocznikowym trunkiem czystej, niczym nie zakłóconej bezczynności.
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
10-09-16 09:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.