Karnawał na domowo

Karnawał na domowo
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl
Czas karnawału sprawia, że stajemy się bardziej aktywni towarzysko i chętniej uczestniczymy w rozmaitych spotkaniach. Imprezy organizowane w klubach mają swój niezaprzeczalny urok, jednak potańcówka zaaranżowana w domu to rzecz bezkonkurencyjna - z wielu względów.

Styczniowa aura, którą obserwujemy za oknem nie napawa optymizmem. Nie zachęca również do przebywania poza domem dłużej, niż nakazują rozmaite zobowiązania. Pozostanie wieczorem w czterech ścianach wydaje się jedyną słuszną opcją.

A jednak karnawał zobowiązuje – świadomość, że cały świat bawi się szampańsko w tych kilka zimowych weekendów, sprawia, że ciężko usiedzieć z książką i kubkiem herbaty. Doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozdarcia pomiędzy pragnieniem pozostania w domowych pieleszach, a oczywistą potrzebą spotkania i spędzenia czasu ze znajomymi, jest impreza domowa. Formuła takiego party jest zazwyczaj prosta i wygodna – gospodarz zapewnia lokum oraz kilka przekąsek, lecz goście również nie powinni czuć się zwolnieni z kulinarnej aktywności. Fakt, że domówki są z reguły imprezami składkowymi sprawia, że tym chętniej chcemy się w nie angażować.

Karnawał na domowo
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl
Nam, jako gospodarzom, wypada za to zadbać o atrakcyjną oprawę wydarzenia – zastanowić się nad adekwatnym wystrojem wnętrza, w którym przyjdzie nam świętować karnawałowe spotkanie, a także odpowiednio wyposażyć stół. Co powinno sprawić, że domowe party nie tylko zachwyci mnogością wspaniałych zakąsek i kolorowych koktajli, ale również doskonałą oprawą? Na pewno przydadzą się wszelkie miseczki, półmiski, patery. Jeśli planujemy podać sery, dobrze wyposażyć się w specjalną deskę do serwowania ich. Z kolei do imprezowych drinków przyda się na pewno inny, modny ostatnio gadżet – znaczniki do szklanek i kieliszków.

W ferworze karnawałowego party bardzo łatwo zagubić własny trunek, a następnie chwycić za ten, który do nas nie należy. Dzięki sprytnym miniludzikom w rozmaitych barwach można uniknąć kłopotliwej dla wielu sytuacji. Jeśli planujemy podać alkohole, których serwowanie wymaga utrzymania odpowiedniej temperatury, dobrze pomyśleć o specjalnym coolerze do butelek. Świetnie zda egzamin w przypadku szampana, białego wina, czy zmrożonej uprzednio wódki.

W internetowym sklepie Calvado.pl znajdziesz wszystkie z wymienionych akcesoriów barowo-jadalnianych.
Na podstawie: Avando PR
Opracowanie: Ewa Cendrowska
12-01-18 14:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.