Nowa kolekcja mebli Philippe Delzersa dla marki Elitis

Biurko Elitis LOiseau de feu
Opracowanie: Philippe Delzers
Na podstawie: SML Concept
« Lepiej pracować 10 dni nad stworzeniem 1 rzeczy, nić produkować 10 rzeczy na dzień » - to motto przyświecające grupy wiedeńskich artystów z Wiener Werkstatte, które stało się także ich dewizą w pracy.

Philippe Delzers należący do grupy artystów z Wiener Werkstatte był związany wcześniej ze światem mody, dziś tworzy, we współpracy z wysokiej klasy rzemieślnikami, autorskie kolekcje mebli dla ekskluzywnej francuskiej marki Elitis.

W jego eklektycznych projektach odnajdujemy zamiłowanie do tradycyjnego stolarstwa francuskiego, wiedeńskich klimatów, wiktoriańskiego gotyku, wiejskich mebli oraz Hollywood i jego tajemnic. Artysta w swoich projektach nawiązuje także do świata mody i biżuterii. Projekty Philippe’ a Delzersa przenoszą nas do świata ponadczasowej estetyki pozostającej pod wpływem starej francuskiej tradycji.

Szafka Elitis Excalibur
Opracowanie: Philippe Delzers
Na podstawie: SML Concept
Nowe modele mebli zaprojektowanych przez Delzersa dla Elitis charakteryzuje wysoka jakość wykonania i luksusowe wykończenie. Meble wykonywane są na zamówienie, a wymiary i rodzaj wykończenia mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Opcje wykończenia mebli zawierają lakiery z palety RAL, wiele fornirów, bogatą gamę skór licowych i futer oraz całą kolekcję tkanin ELITIS.
Philippe Delzers projektuje i tworzy meble na wymiar dla klientów indywidualnych, butików, ekskluzywnych hoteli i restauracji. Dzięki opcji doboru wymiarów, materiałów wykończeniowych oraz kolorów, każdy mebel staje się przedmiotem wyjątkowym, kolekcjonerskim.

Meble Philippe’a Delzersa zaprojektowane dla marki Elitis można zamówić w Polsce u wyłącznego dystrybutora marki SML Concept.
Na podstawie: 7PEAK
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
12-09-20 13:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.