Pokój dziecka

Rozwijające gry

Niezwykle istotną rzeczą jest tu rzecz jasna urządzenie rzeczywiście dobrego pokoju dziecięcego, co jednak może być dużo trudniejsze, niż wydaje się na pierwszy rzut oka – aby osiągnąć przy tym w stu procentach zadowalające efekty, należy zadbać o bardzo wiele najróżniejszych kwestii. Obdarowywanie się przez rodzeństwo prezentami zależy od dwóch czynników, które decydują o jakości i „praktyczności” przy kupowaniu prezentów. Pierwszym kluczowym wydaje się wiek naszego rodzeństwa, a więc braci, sióstr i obojga. Skomplikowany wydaje się oczywiście etap dorastania i kilka lat różnicy – gdy ktoś z rodzeństwa uczy się w gimnazjum, a drugie jest albo kilkuletnie albo kilka lat starsze.
Kolekcja mebli PERFECT
Opracowanie: BEDS
Na podstawie: BEDS

Jak najlepiej zaaranżować idealny pokój dla dziecka?

Urodzenie się dziecka niewątpliwie jest bardzo wyjątkowym momentem dla właściwie wszystkich rodziców. Równocześnie jednak za każdym razem należy dobrze się do tego przygotować, aby być w stanie zapewnić takiemu dziecku rzeczywiście troskliwą opiekę już od najwcześniejszych chwil jego życia.
Salon, obraz z trzech części
Opracowanie: http://demur.pl
Na podstawie: http://demur.pl

Nie trzeba bardzo wielkich kosztów by coś zmienić w aranżacji

Dawniej jeśli chcieliśmy, aby pokój dziecięcy był przyozdobiony jakimiś ciekawymi zwierzętami i rysunkami, to samodzielnie musieliśmy je wykonać. Dziś na szczęście możemy w prędki sposób odmienić pokój naszego dziecka, kiedy tylko nabędziemy odpowiednie naklejki, lub przeróżnego typu obrazu. Co najistotniejsze, jest ich tak sporo, że z łatwością znajdziemy coś co się nam wszystkim spodoba oraz co będzie pasowało zainteresowaniom naszego potomstwa.
Meble do pokoju dziecka
Opracowanie: Bydgoskie Meble
Na podstawie: Bydgoskie Meble

Pokój dziecka – prawdziwe figlowisko

Jak połączyć dziecięce marzenia z funkcjonalną rzeczywistością? Pokój dziecka to nie lada wyzwanie, jak mu sprostać podpowiadają projektanci marki Bydgoskie Meble.
Moon, modne łóżeczko do pokoju dziecka
Opracowanie: Pinio
Na podstawie: Pinio

Jak wybrać łóżeczko dla dziecka?

Gdy na świat przychodzi dziecko, dotychczasowy porządek życia wywraca się do góry nogami. Urządzając dla niego przytulny pokój czy kącik, trzeba wziąć pod uwagę potrzeby nowego członka rodziny. Przez dłuższy czas najważniejszym elementem wyposażenia pokoju niemowlaka jest łóżeczko. Na co zwrócić uwagę aby wybrać to bezpieczne i funkcjonalne?
Łóżko piętrowe do pokoju dziecka
Opracowanie: Pinio
Na podstawie: Pinio

Łóżko piętrowe – ulubiony mebel w pokoju dziecka

Jeśli dwójka dzieci mieszka w jednym pokoju, należy zadbać o jego funkcjonalną aranżację. Maluchom trzeba zapewnić wygodne miejsce do nauki, maksymalną ilość prywatności oraz komfort spania.
Przytulny i bezpieczny – urządzamy pokój dla malucha
Opracowanie: FRANC GARDINER
Na podstawie: FRANC GARDINER

Przytulny i bezpieczny – urządzamy pokój dla malucha

Potrzeby dziecka zmieniają się wraz z jego rozwojem. To, co pozostaje niezmienne, to konieczność stworzenia przyjaznej i przytulnej przestrzeni, która nie tylko da poczucie bezpieczeństwa, ale będzie bezpieczna. Co zrobić, żeby osiągnąć taki efekt w dziecięcym pokoju, radzi franc gardiner.
Pokój dziecka, z motywem piłki nożnej
Opracowanie: BAGGI Design
Na podstawie: BAGGI Design

Urządzamy pokój małego piłkarza

Piłka nożna, to dyscyplina sportowa, która od zawsze wywołuje ogromne emocje u mężczyzn - nawet tych najmłodszych. Wychodząc na przeciw zainteresowaniom pociech, marka BAGGI Design oferuje kolekcję mebli „Sport“, zadedykowaną wszystkim miłośnikom „kopania w piłę“.
Urządzamy pokój dla malucha
Opracowanie: Beds.pl
Na podstawie: Beds.pl

Urządzamy pokój dla malucha

Jako rodzice często zachodzimy w głowę jak urządzić pokój naszej pociechy, aby był dla niej tym wymarzonym. Pod uwagę należy wziąć zarówno płeć dziecka, jak i jego zainteresowania. Córce z pewnością do gustu przypadnie pokój w iście królewskim stylu, bo która z dziewczynek nie chciałaby być księżniczką? Aranżację godną wnętrz pałacu możemy stworzyć sami, dobierając odpowiednie dodatki.
Aranżacja pokoju dziecięcego dopięta na ostatni guzik
Opracowanie: Kuchinox
Na podstawie: Kuchinox

Aranżacja pokoju dziecięcego dopięta na ostatni guzik

Aranżując pokój dziecka uwaga rodzica kieruje się przede wszystkim na meble, ewentualnie oświetlenie. Często więc detale dopełniające charakter pomieszczenia po prostu do niego nie pasują albo psują efekt końcowy. Zasłony, firanki, dywan czy choćby klamki to rzeczy, o których rodzic zapomina najczęściej. Warto jednak uwzględnić i te detale. Zwłaszcza, że wybór tego typu dodatków na rynku jest ogromny, a ceny potrafią mile zaskoczyć.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.