Izolacja
Dom po ociepleniu – straty ciepła są minimalne
Opracowanie: Baumit
Na podstawie: Baumit

Jak płacić mniej za ogrzewanie

Tegoroczna zima może być nie tylko mroźna, ale też droga, przewidują eksperci. Minusowe temperatury generują większe zapotrzebowanie na ogrzewanie, a jakby tego było mało - od października obowiązują nas nowe, wyższe ceny gazu. Właściciele domów i innych nieruchomości mają więc wyraźne powody do niepokoju: co zrobić, by płacić mniej za energię?
kabel grzewczy
Opracowanie: Armacell
Na podstawie: Armacell

Kable grzewcze - instalacja wolna od lodu

Instalacja wolna od lodu – kable grzewcze w ofercie firmy Armacell
Mroźne i długotrwałe zimy, z jakimi ostatnio mamy do czynienia w Polsce, mogą być nie lada problemem dla domowej instalacji wodnej. Zamarzająca w rurach woda to nie tylko niewygoda, ale również niebezpieczeństwo ich rozszczelnienia. Kable grzewcze, jakie firma Armacell wprowadziła do swojej oferty pozwolą nam zapomnieć o tym problemie...
izolacja instalacji
Opracowanie: Armacell
Na podstawie: Armacell

Izolacja kanałów wentylacyjnych

Odpowiednia izolacja kanałów wentylacyjnych znajdujących się w budynku z pozoru nie wydaje się kwestią zbyt istotną. Nic bardziej mylnego. Odpowiednie zabezpieczenie ich powierzchni nie tylko pozwala zabezpieczyć instalację przed kondensacją pary wodnej i stratami energii, ale również tłumi hałas, który jest bardzo łatwo przenoszony przez kanały pozbawione odpowiedniej izolacji. Wraz ze wzrostem poziomu życia, rosną nasze wymagania wobec nowo powstających budynków...
Rolka Coroband
Opracowanie: Corotop
Na podstawie: Corotop

Profesjonalne taśmy do sklejania i reperacji

Standardy funkcjonujące w budownictwie na rynkach zachodnich, z przykrością należy stwierdzić wciąż są wyższe niż na rynku krajowym. Sytuacja ta wynika z wielu czynników powszechnie znanych. Ale zamiast analizować przyczyny skupmy się na merytorycznych przesłankach powielania rozwiązań na przykładzie profesjonalnych taśm do sklejania i reperacji folii dachowych i budowlanych.
poddasze
Opracowanie: raymond_zoller

Ciche poddasze – izolacja akustyczna dachu

Komfort mieszkania na poddaszu zależy przede wszystkim od dwóch elementów. Pierwszym z nich jest właściwa izolacja cieplna, drugim – wyciszenie hałasów docierających z zewnętrz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.