WORX
Młot udarowo – obrotowy
Opracowanie: WORX
Na podstawie: WORX

Młot udarowo – obrotowy

Młot udarowo – obrotowy z udarem elektropneumatycznym, to lekkie i poręczne urządzenie napędzane silnikiem o mocy 710 W. Konstrukcja przekładni, zamkniętej w trwałej aluminiowej obudowie pozwala na wykonywanie trzech rodzajów pracy...
piły
Opracowanie: Proma Polska

Wygoda pracy

Proma Polska wprowadziła do swej oferty uniwersalną pilarkę do cięcia kątowego i ukośnego WU481 marki WORX. Regulowany kąt i skos cięcia tego urządzenia zapewniają szeroki zakres wykonywanych prac i zwiększają jego dokładność.
szlifierki
Opracowanie: Proma Polska

Szlifierka oscylacyjna - dla fachowców

Narzędzia eksploatowane w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli powinny mieć dużą moc i być wyjątkowo trwałe. Stworzona specjalnie dla fachowców Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX spełnia te funkcje, wyróżniając się jednocześnie nowoczesną, ergonomiczną budową.
wkrętarki
Opracowanie: Proma Polska

Wkrętarka kątowa - do miejsc trudno dostępnych

Szczególnie ceniona przez monterów jest praktyczność urządzenia i szerokie spektrum jego zastosowań. Nowa Wkrętarka kątowa marki WORX ułatwia wkręcanie śrub w miejscach trudno dostępnych. Jej ergonomiczny kształt czyni z niej niezbędny element naszego warsztatu.

Akumulatorowa wkrętarka marki WORX wyposażona jest w akumulator o pojemności 2,2 Ah wykonany w technologii nikolowo-kadmowej, o napięciu znamionowym 12V...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.