Wina
Opracowanie: hlkljgk

Włoskie wina przy posiłku

Niewątpliwie każdy, kto miał gości, zapraszał na spotkanie z połówką lub udawał się w odwiedziny do przyjaciół stanął wówczas przed dylematem|miał niegdyś problemem, jakie wino na tę okazję wybrać. Nie jest to proste zadanie, gdyż czerwone wino dla wielu osób amatorsko kosztujących tego alkoholu różni się tylko wielkością butelki. Biorąc pod uwagę wino wytrawne należy być niezwykle ostrożnym, ponieważ nie każdy jest zwolennikiem tak mocnego smaku. W naszym kraju kultura picia wina jest wciąż w powijakach, znajdujemy się bardzo w tyle za Państwami jak Włochy czy Francja w których wino jest świętowane a nie wypijane ze względów tylko zabawowych. Mimo to, kultura picia wina poprawia się każdego roku i świadomość jest znacznie większa niż w latach dziewięćdziesiątych.
Dekoracje i akcesoria do aranżacji dodowego SPA
Opracowanie: Myin.pl
Na podstawie: Myin.pl

Jak zaaranżować domowe SPA?

Wypoczynek po wyczerpującej pracy jest bardzo ważny. Pomaga odprężyć się i zregenerować siły przed kolejnym tygodniem wypełnionym obowiązkami. Regularne wizyty w SPA, dla większości osób, są zbyt kosztowną formą odpoczynku.
kieliszki
Opracowanie: Ilio
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl

Kryształowy, barowy las

Oświeceniowe, przepełnione harmonią i poczuciem panowania nad nieokiełznaną naturą ogrody, zwane angielskimi, ciągle są w modzie. Czasem przybierają designerską formę skrzętnie doglądanego zagajnika, mini-lasku, czy zalesionego parku, który, pozornie zdany sam na siebie, jest jednak pieczołowicie doglądany przez ogrodnika-wirtuoza.
karafka
Opracowanie: Rosendahl
Na podstawie: Rosendahl

Wcielone dostojeństwo

Czcigodny trunek – wino – jest czci godne, jak mało który napój tego świata. Kultywowane przez człowieka od początku jego samego, i wina, istnienia, ma w sobie coś z potęgi baśniowo-mitycznych i magicznych napitków. Odmienia smak potraw, udoskonala czas delektowania się słodkim lenistwem, uczy relaksu, nadaje codziennemu istnieniu posmaku wyjątkowości...
stojaki na wino
Opracowanie: Legnoart
Na podstawie: http://www.smakprostoty.pl/ext/wyszukiwarka_podstawowa?slowo=Enoteca

Wino w jesionowym uścisku

Wino, jak wszystko, co istotne na tym świecie, wymaga opieki i troski. By smakowało naprawdę dobrze, nie można go wstawiać na całe dnie do lodówki, mącić, gwałtownie przechylając butelkę. Takie zabiegi na pewno nie wyjdą na zdrowie markowemu, szlachetnemu trunkowi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.