Działki
Dom z czerwonej cegły
Opracowanie: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak właściwie zaplanować budowę swojego mieszkania?

Nie da się ukryć faktu, że konstrukcja własnego domu jest marzeniem bardzo znaczącej części naszego społeczeństwa. Wielu z nas bowiem chce być kompletnie niezależny, a posiadanie własnego miejsca zamieszkania niewątpliwie jest tego przejawem.
ogródek
Opracowanie: Wonderlane
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe meble ogrodowe

Lato to pora pewnych porządków w każdym ogrodzie, lecz również przyjemnego wypoczynku, do którego potrzeba się perfekcyjnie przygotować, kupując doskonałe meble ogrodowe. Czy najlepiej nabywać meble do ogrodu w małych sklepach czy też w marketach, czy polować na okazje czy kupować choćby stoliki ogrodowe bardziej cenionych marek? Sporo zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,a także od przyzwyczajeń klienta. Aby dobrze wybrać tego rodzaju mebli najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią.
budowa domu
Opracowanie: Marttin Pettit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść Poradnik dla stawiających swój pierwszy domostwo!

Trochę porad dla pragnących nareszcie zabudować swoją działkę. Bo wiadomo - jeżeli mamy działkę, praktycznie stworzoną pod wybudowanie domu, byłoby bezsensowne, gdybyśmy mieli zrezygnować z owego celu. Ostatnio wielu ludzi w naszym kraju lekko się obawia kredytu na budowę domu, z wiadomych powodów, ale w zasadzie nadal nie brakuje śmiałków. Tacy śmiałkowie są tak naprawdę zwycięzcami! Jednak i tak definitywnie każdego człowieka muszą zainteresować porady, które zostaną zaraz przytoczone!
fence
Opracowanie: Fons Heijnsbroek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odmiany i funkcje ogrodzeń

Wybór typu ogrodzenia zależy przede wszystkim od punktu jego zastosowania. Miejsca takie jak przykładowo plac budowy potrzebują innych technologii niż chociażby własnościowe działki. Na swojej posesji można pozwolić sobie na dużą dozę fantazji w wybieraniu ogrodzenia. Na placu budowy z kolei ograniczają to kwestie funkcjonalne oraz konkretne przepisy. Od tego bowiem w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo osób tam pracujących. Istnieją także specjalne rodzaje ogrodzeń na określone sytuacje. Na przykład na duży koncert stawia się ogrodzenie tymczasowe dla oddzielenia terenu wydarzenia. Tego rodzaju ogrodzenie jest nieskomplikowane w stawianiu i demontażu, a więc dosyć niezbyt ciężkie i składające się z osobnych modułów. Z drugiej strony jednak musi być na tyle trwałe, by nikt niepowołany nie wszedł na ogrodzony teren.
Dom czy mieszkanie za milion
Opracowanie: Prestige PR
Na podstawie: Prestige PR

Warszawskie nieruchomości

Nabywanie nieruchomości nie jest proste. Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich decyzji powiązanych z nimi zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu ludziom ucieka bardzo szybko przez palce. Trudno odrobić raz utracony czas dlatego też warto jak najdokładniej go sobie zaplanować, wybrać tylko najlepsze nieruchomości w Warszawie. Aby trafnie dokonać wyboru przykładowo danych nieruchomości w Warszawie najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem handlu nieruchomościami.
Metalowy płot

Jak ogrodzić siedzibę

Wybierając płot musimy wziąć pod uwagę dwa koronne czynniki takie jak na przykład: styl, w jakim budynek mieszkalny jest wykonany oraz ukształtowanie obszaru. Tanim a jednakowo najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem jest siatka ogrodzeniowa. Wprawdzie nie nadaje się ona do ogrodzenia od przodu tylko wygrodzenia wewnątrz działki. Świetnym rozwiązaniem są również płoty panelowe.
Opracowanie: MTM STYL

Kupowanie domu w Warszawie

Rynek nieruchomości jest wymagający. Pośrednictwo sprzedaży nieruchomości to bardzo angażująca praca. Kupowanie domu czy mieszkania to zazwyczaj decyzja na wiele lat, dlatego też klienci pośredników często bywają niezwykle drobiazgowi. Z drugiej strony sprzedawcy nieruchomości chcą dostać za nią jak najwięcej pieniędzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.