Ościeżnice regulowane
ościeżnica
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Ościeżnica - niezbędny element stolarki drzwiowej

Planując zakup drzwi zastanawiamy się najczęściej nad konstrukcją, kolorem skrzydła, czy przeszkleniami. Aby mieć pewność, że przez lata będziemy zadowoleni z wyboru, warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden element – ościeżnicę.

Właściwie dobrana, powinna współgrać z wyglądem drzwi, ale też pasować do ich warunków technicznych. Ościeżnica stanowi dodatkowe wyposażenie i jako taka nie jest sprzedawana w komplecie. Daje to szerokie możliwości wyboru, zwłaszcza że producenci prześcigają się w promowaniu kolejnych modeli.
drzwi bezprzylgowe
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Drzwi bezprzylgowe z ościeżnicą regulowaną

Skrzydła bezprzylgowe stale zyskują na popularności. Warto nabyć je w komplecie ze specjalnie zaprojektowaną ościeżnicą. Quadro wraz z regulowaną ościeżnicą bezprzylgową stanowią taki właśnie zgrany duet.

Tradycyjne drzwi wewnętrzne i zewnętrzne przylgowe posiadają tzw. listwy przymykowe, które po zamknięciu zachodzą na ościeżnicę, a więc pozostają widoczne. Likwidacja przylgi wymusza schowanie zawiasów wewnątrz skrzydła...
ościeżnice
Opracowanie: RuckZuck.biz Sp. z o.o.

Jedna ościeżnica wiele możliwości

RuckZuck, ogólnopolska sieć sprzedaży, w swojej ofercie proponuje klientom niespełna 30 kolekcji skrzydeł drzwiowych, ponad 140 wzorów podłóg oraz bogaty asortyment uzupełniający, w tym ościeżnice regulowane. Dzięki swojej podstawowej funkcji, możliwości regulacji, znacznie ułatwiają one pracę i precyzyjne dopasowanie do drzwi i ściany. Ościeżnica to nieodzowny element dopełnienia drzwi, dlatego musi z nimi w pełni współgrać, zarówno pod względem stylu, jak i grubości muru, do którego będzie montowana...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.