Kominek
kominek
Opracowanie: MULTI
Na podstawie: MULTI

Zawsze czysty kominek – zobacz jak zadbać

Jeśli masz w domu palenisko, zapewne zauważyłeś, że podtrzymanie go w dobrym stanie to trudna sprawa. Na szczęście nie musisz już teraz spędzać dużo czasu na czyszczeniu kominka, w zupełności wystarczy, że kupisz odpowiednie urządzenia.
jadalnia
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Sprawmy, aby nasz dom w końcu zmienił własne oblicze!

Domy w Polsce są zasadniczo zadbane, ponieważ ludzie w Polsce potrafią odpowiednio zadbać o własne domostwo. No i świetnie. Jednak niestety raczej nie można w jednoznaczny sposób powiedzieć, że zawsze będziemy mieli możliwość cieszyć się prawdziwie ładnym domem. Bo wiadomo - nie rozchodzi się akurat tutaj o naszą bierność. Generalnie jest tak, iż budżet statystycznego Polaka nie należy do wielkich. To powoduje, że bardzo często, iż nawet jeżeli pragniemy zmienić oblicze swojego domu, nie bardzo orientujemy się w jaki sposób podejść do tego. Cóż, takie właśnie są nasze realia.
Biokominek Tetris marki Horus
Opracowanie: Horus
Na podstawie: Horus

Tetris – więcej niż biokominek

Co wspólnego ma biokominek Tetris z popularną w latach 80 i 90–tych grą komputerową? Nazwa to nie jedyny element łączący włoskie urządzenie z klasyczną układanką. Ekologiczny kominek składa się z kilku modułów, które można dowolnie przesuwać i obracać jak słynne klocki w grze, tworząc w ten sposób różnorodne aranżacje. Mimo wyraźnych podobieństw do słynnej gry, model tego biokominka nie jest zwykłą układanką a wyrafinowanym i niebanalnym rozwiązaniem dla wnętrz.

Kominki w nowoczesnym domu

Bogacimy się, to fakt, ale niewielu z nas zadowala on sam w sobie. Interesującą inwestycją w naszą przestrzeń jest sztukateria, która uatrakcyjni równocześnie wnętrza, jak i elewacje każdego domu. Krótkie poszukiwania i wyniki wpisania hasła sztukateria wrocław dostarczają nam aż zanadto informacji o danych rodzaju dekoracji i sposobie, w jakie mógłby być realizowany.
biokominki
Opracowanie:  Eurotherm
Na podstawie:  Eurotherm

Biokominki

Strzelający ogień w kominku, rozchodzące się ciepło i rodzina zebrana wokół. Takie marzenie z dzieciństwa wyniósł prawie każdy z nas. Jeszcze do niedawna spełnienie go, było zarezerwowane tylko dla właścicieli domków jednorodzinnych. Mieszkańcy bloków musieli obejść się smakiem, gdyż metraż i istniejąca instalacja skutecznie uniemożliwiała im posiadanie kominka. Istnieją wprawdzie kominki gazowe czy elektryczne, jednak ich cena i efekt pozostawiały wiele do życzenia. Na szczęście nadeszła era biokominków.
Przenośny grill

Uczta pod gołym niebem

Pogodne, letnie dni sprzyjają spotkaniom towarzyskim, które coraz częściej są połączone z przygotowywaniem potraw pod gołym niebem. Potrawy z grilla są smakowite, łatwe w przyrządzaniu i przede wszystkim zdrowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.