Paleniska
Grillowanie, grilll i potrawy z grilla
Opracowanie: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sezon grillowy czas zacząć!

Piękna pogoda zachęca do spędzania czasu w ogrodzie, nawet wtedy, gdy czeka nas mnóstwo czynności porządkowych po zimie. Kiedy ogród rozkwitnie mnóstwem kolorowych kwiatów, a drzewa i trawnik zazielenią się, nadejdzie czas na upragniony relaks i długie wieczory przy grillu.
kominek elektryczny
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Fakty i mity o kominkach elektrycznych

Przestarzałe opinie na temat kominków elektrycznych dotąd nie zostały obalone: drogie w eksploatacji, nie budują intymnej atmosfery, mają tandetny wygląd. Współczesne kominki elektryczne, spełniają najwyższe kryteria pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym
salon
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Kominki elektryczne z efektem 3D

Technika 3D, znana głównie z ekranizacji filmowych i gier komputerowych, znalazła swoje zastosowanie również w produkcji kominków elektrycznych. Inżynierowie z grupy Glen Dimplex, w centrum badań i rozwoju w Irlandii, opracowali bowiem nowatorską technologię 3 D Opti-Myst®.
grill
Opracowanie: Skagerak Denmark
Na podstawie: Skagerak Denmark

Skandynawskie grillowe przyjemności

Tęsknie wyczekany, pachnący grillowanymi smakołykami ogród zaczyna kusić swoją aromatyczną wyjątkowością już od pierwszego dnia słotnej jesieni. Zima to czas prawdziwej męczarni spędzonej na oczekiwaniu na wspólne biesiadowanie.
piece
Opracowanie: Firma handlowo-usługowa "Art-A"
Na podstawie: http://www.piece-kaflowe.com.pl

Piece kaflowe, piece kominkowe

Piec kaflowy to rodzaj pieca akumulacyjnego. Współczesne modele posiadają płaszcz wodny albo wymienni ciepła, który ogrzewa wodę na użytek gospodarstwa domowego. Wyposaża się je również we wkłady kominkowe zamykane na drzwiczki z szybką.
Grill   efekt końcowy
Opracowanie: Eskadra PR
Na podstawie: Eskadra PR

Samodzielna budowa grilla

Letnie miesiące to szczyt sezonu grillowego. Swobodna atmosfera wspólnego biesiadowania na świeżym powietrzu zachęcają do zapraszania gości i przyjmowania zaproszeń od innych. Smaczne i aromatyczne potrawy można szybko przygotować nawet na małym, przenośnym grillu. Jeśli jednak chcemy zachwycić naszych gości pięknym, funkcjonalnym, murowanym grillem z cegieł, warto zastanowić się nad jego budową.
Kominek w ogrodzie
Opracowanie: GlobalGamers
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/globalgamers/3837904731/

Kominek w ogrodzie

Wiosna zbliża się dużymi krokami. Kiedy dookoła zaczyna się zielenić wszystko sprzyja spędzaniu większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Mimo,że nie czas jeszcze na relaks poza domem, warto już teraz zacząć planować gdzie i jak będziemy spędzać letnie popołudnia. Spotkania w gronie znajomych nie obejdą się bez wspólnego biesiadowania, a nic tak od wieków nie zbliża ludzi jak ciepło domowego ogniska. Idealnie do tego celu nadaje się taras wyposażony w przydomowy kominek.
Przenośny grill

Grill w ogrodzie

Ciepłe letnie wieczory sprzyjają ogrodowym spotkaniom przy ogniu. Posiłek nigdy przecież nie smakuje tak dobrze, jak wtedy, gdy przyrządzamy go na świeżym powietrzu.
Wyznaczenie dobrego miejsca pod budowę grilla nie jest tak łatwe, jak może nam się wydawać. Miejsce pod budowę grilla powinno być podobnie jak miejsce pod ognisko, na tyle blisko domu, by przyniesienie czegokolwiek nie stało się wyprawą, ale jednak i na tyle daleko, by dym nie dostał się do domu. Nigdy nie powinniśmy lokalizować grilla blisko drzew, krzewów lub jakichkolwiek materiałów łatwopalnych.
grill
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.

Grill murowany z bloczków YTONG

Przed nami kolejny długi weekend, podczas którego zewsząd unosić się będą smakowite zapachy. Osobom, które nie zdecydowały jeszcze, jaki rodzaj grilla wybrać, Xella Polska podaje przepis na ogrodowego grilla wymurowanego z YTONGa. Kształt - dowolny.
wkłady kominkowe
Opracowanie: LAUDEL

Charakterystyka popularnych urządzeń kominkowych

Większość urządzeń kominkowych wykonanych jest z żeliwa, materiału doskonale magazynującego i długo oddającego ciepło, od lat sprawdzonego w ogrzewnictwie. Korpus wykonany jest z odlewanych elementów żeliwnych, połączonych wzajemnie za pomocą połączenia kielichowego, uszczelnionego masą żaroodporną...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.