Szkolenia
Kolorowe słuchawki
Opracowanie: Sony
Na podstawie: Sony

Podkłady muzyczne do filmów okazują się być bardzo ważne

Warto zatroszczyć się o dźwięk w filmiku. Na to czy jakiś film odnotuje sukces składa się dużo różnorakich elementów, dlatego w czasie kręcenia nie można nie myśleć o szczegółach, gdyż ma szansę to zdecydować o tym, czy konkretny filmik stanie się hitem czy nie. Współcześnie, prowadzone są nawet tematyczne szkolenia, na których można nauczyć się najlepszej prezentacji, dlatego gdy ma się z tym kłopoty, dobrze jest zastanowić się nad udziałem. Co najważniejsze, planując wystąpienie przed większą publicznością, trzeba się stosownie przygotować, to znaczy spisać tekst i kilkakrotnie przećwiczyć jego mówienie.
Akademia Inspiracji Baltic Wood
Opracowanie: Baltic Wood
Na podstawie: Baltic Wood

Jak zrozumieć siebie? - warsztaty NLP.

Teraz jedną z najbardziej popularnych części psychologii jest NLP. Ten skrót na pewno niemal widział w życiu każdy człowiek – nawet jeżeli nie wiesz, czym dokładnie jest NLP, wówczas i tak bez wątpienia wiesz dobrze, że dużo osób interesuje się tą kwestią. Co zatem znaczy skrót NLP? NLP, czyli programowanie neurolingwistyczne (ang.
prezent
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Nietypowe upominki dla każdego

Paralotniarstwo ma za sobą istotnie długą historię, gdyż sport ten powstał pod koniec lat czterdziestych w USA, chociaż spełnienie tej fascynującej idei nastąpiło dopiero z początkiem lat osiemdziesiątych i to w krajach alpejskich. Wskazane jest napomknąć, iż jest to jeden z najłatwiejszych sportów umożliwiających latanie i każdy zdoła w ten sposób zrealizować swoje marzenia o lataniu na paralotni. Codzienność i rutyna mogą zachwiać najlepszym związkiem. Jak nie dopuścić do tej sytuacji, dostarczyć małą dawkę adrenaliny, a jednocześnie przeżyć niesamowitą przygodę? Lot balonem okaże się niezapomnianym przeżyciem! Pozwala spoglądnąć na wszystko z zupełnie innej perspektywy - i dosłownie i w przenośni. Co prawda nie lecimy sami, bo na pokładzie znajduje się doświadczony pilot, dzięki któremu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Pozostaje nam jedynie cieszyć się chwilą... Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien zadowolić i romantyczną partnerkę i spragnionego pragnącego wyzwań mężczyznę.
Sprężarki śrubowe - Pneuma.pl
Na podstawie: http://www.pneuma.pl/

Firma Pneuma - Sprężarki śrubowe i tłokowe

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe PNEUMA funkcjonuje na rynku narzędzi produkujących i uzdatniających sprężone powietrze od 1997 roku. Przez lata działalności przedsiębiorstwo wypracowało sobie dobrą opinię i stabilną pozycję na w branży.
malowanie
Opracowanie: Tikkurila
Na podstawie: Tikkurila

Tikkurila szkoli malarzy

Z myślą o pracownikach firm wykonawczych Tikkurila Polska przygotowała cykl szkoleń pod hasłem „Be Special Decor – Siła Efektu”. Uczestnicy warsztatów podczas dwudniowych szkoleń zdobywają wiedzę z zakresu produktów marki Tikkurila oraz ich zastosowania w wybranych technikach malarskich.

Oszacowanie ceny nieruchomości

Jeśli myślimy o zakupie czy sprzedaży nieruchomości zazwyczaj najbardziej stresującym etapem naszych negocjacji jest cena. W jaki sposób nie przepłacić albo jak przedstawić kontrahentowi najlepszą ofertę? Przede wszystkim warto skorzystać z porady ekspertów, dla których chlebem powszednim jest wycena nieruchomości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.