Beton
muzycznie
Opracowanie: Martin Fisch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaka jest rola muzyki w naszym życiu i w otaczającym nas świecie

Sukienki są kategorycznie jednym z najbardziej atrakcyjnych strojów dla kobiet, bez względu na okazję. Na rynku proponowane są sukienki codzienne i wyjściowe, dlatego bez większego kłopotu można znaleźć najbardziej satysfakcjonujący dla siebie produkt. Wbrew wyobrażeniom, urządzenie domu, czy mieszkania nie jest bardzo kosztowne. Dobór kolorystyki ścian, mebli, podłóg i dodatków powinien być rozsądny i wyważony. W konsekwencji nie musimy zlecać tego zadania firmie, która zajmuje się dekoracją wnętrz- nikt obcy nie zna nas tak dobrze jak my sami:).
Budowa nowego osiedla
Opracowanie: Roman Boed
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wykonanie szalunk z płytami szalunkowymi

Deskowanie odmiennie szalunek, jest chwilową strukturę stworzoną na ogół z drzewa względnie drewnianych tafli niskiej klasy drewna, jednak zdarza się też używać fragmenty metalowe. Dzięki szalowaniu wylewana zawiesina osiąga stosowny układ i świeży cement nie rozlewa się za sfera szalowania, a cała wylewka osiąga stosowny układ do momentu jej scalenia.
Kamień elewacyjny TATRY® z serii Relief®
Opracowanie: Bruk-Bet®
Na podstawie: Bruk-Bet®

Jak zwiększyć naszą atrakcyjność miejsca zamieszkania?

Stworzenie wysoko atrakcyjnego domu to bez wątpienia marzenie niezmiernie dużej części naszego społeczeństwa. Nasze marzenia w tej kwestii w wielu przypadkach są niesłychanie wygórowane, niemniej jednak uwzględniając czynnik realistyczny wielokrotnie ciężko jest osiągnąć postawione przez nas cele ze względu na stosunkowo duże wymagania finansowe.
Salon w stylu industrialnym
Opracowanie: B.M. Polska Sp. z o. o.
Na podstawie: B.M. Polska Sp. z o. o.

Urządzamy wnętrze w stylu industrialnym

Styl industrialny charakteryzuje się surowym wykończeniem, w którym widoczne są elementy instalacji i konstrukcji, np. belki drewniane, podciągi, rury i szalunek na betonowej ścianie.
Kule Stampo pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Duże jest piękne

Kule, kostki i płyty to podstawowe formy jakie przybierają elementy wielkoformatowe z kolekcji Libet Stampo. Duże moduły ze szlachetnego betonu architektonicznego wykorzystane w aranżacji ogrodu stanowią doskonałe uzupełnienie estetyczne i funkcjonalne dla nowoczesnej minimalistycznej zabudowy.
Nowe kompaktowe narzędzia firmy Bosch.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Jakie narzędzia kupić

Coraz bliżej chłodne miesiące, jesień i zima. Ciężej będzie uprawiać sporty na powietrzu, pewnie również będziemy mieć mniejszą ochotę do wychodzenia z mieszkania. Można jednak w tym okresie oddać się innemu hobby. Na przykład stolarce. Zależnie od tego jak dużo możemy na to przeznaczyć miejsca, musimy odpowiednio zaplanować własny warsztat.
Komin
Opracowanie: ATLAS
Na podstawie: ATLAS

Różne oblicza komina

Ciekawie i starannie wykończony komin może stać się ozdobą domu. Zależnie od koncepcji, można użyć do tego celu tych samych materiałów, jakimi wykończona jest elewacja, albo na zasadzie kontrastu, innych. Zawsze jednak, powinny one być trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i wysokiej temperatury.
Betony Artevia™ Decor doskonale łączą się z kostką brukową, kamieniem lub drewnem
Opracowanie: Lafarge
Na podstawie: Lafarge

Trwała i dekoracyjna nawierzchnia

Artevia™ Decor to inspirująca kolekcja betonów dekoracyjnych Lafarge przeznaczona na wszelkie zewnętrzne nawierzchnie poziome, jak: aleje, skwery, dziedzińce czy parkingi. Jej dekoracyjny efekt to połączenie betonu ze specjalnie dobranymi kruszywami i pigmentami. Artevia™ Decor jest alternatywą dla mało wytrzymałej kostki brukowej, płyt chodnikowych i asfaltu. Specjaliści Lafarge stworzyli 14 wzorów, które świetnie sprawdzą się w przestrzeni miejskiej oraz w otoczeniu rezydencji czy ogrodów.
dworzec
Opracowanie: PPG Deco Polska
Na podstawie: PPG Deco Polska

Beton architektoniczny

Beton architektoniczny to produkt służący, przede wszystkim, do wykonywania elementów monolitycznych i prefabrykowanych. Wykorzystuje się go nie tylko jako materiał wykończeniowy elewacyjny. Beton coraz częściej występuje w roli materiału dekoracyjnego do wnętrz.
Montaż zbrojonych elementów Ytong do konstrukcji żelbetowej
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: XELLA Polska Sp. z o.o.

Elementy zbrojone YTONG w budownictwie przemysłowym

Xella Polska ujednolica strategię marek swoich produktów z betonu komórkowego. Kompleksowy system do wznoszenia hal produkcyjnych i magazynów będzie oferowany pod nazwą YTONG, zamiast używanej dotychczas HEBEL. Pełna oferta elementów zbrojonych YTONG obejmuje płyty ścienne (do ścian zewnętrznych i wewnętrznych, w tym ogniowych), a także płyty stropowe i dachowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.