Przyjęcia
fotografia ślubna
Opracowanie: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

7 faktów na temat kartek okolicznościowych, o których powinieneś wiedzieć

Pan domu bowiem musi brać pod uwagę zarówno wiek gości jak też ich ważność. Jak wiadomo u szczytu stołu umieszcza się albo jednostki najstarsze albo solenizantów bądź rodziców z potomstwem oraz rodziców chrzestnych - gdy powodem do fetowania są chrzciny. Bywają do tej pory takowe miejsca, w których na uroczystości związane z życiem religijnym proszony jest też duszpasterz który ową uroczystość odprawił - wówczas także i on traktowany jest szczególnie i powinno się go posadzić obok kluczowych uczestników fety familijnej. Z drugiej strony jednak coraz bardziej zadomowione są na terenie Polski okazje które przywędrowały z krajów Zachodu, takie jak na przykład święto zakochanych.
Maki
Opracowanie: _Skender_
Na podstawie: www.flickr.com

Najistotniejsze przyrządu ogrodowe

Jeśli ktoś ma obok swojego domu przynajmniej niewielki kawałek wolnej powierzchni nadającej się do zagospodarowania to niewątpliwie zależy mu na tym, aby stworzyć tam jak najlepszy ogród. Ciężko jednak byłoby dziwić się czemuś takiemu, gdyż przecież owo miejsce może nam służyć na sporo różnych sposobów. Przede wszystkim można tam naprawdę doskonale spędzać swój wolny czas, głównie przy okazji słonecznej pogody, nie mówiąc już o tym, że możemy tam chociażby organizować przyjęcia dla swoich znajomych.
Aranżacja stołu z kwiatami i sztućcami z linii Wschodni i cukierniczką Fraget
Opracowanie: Hefra
Na podstawie: Hefra

Zaczaruj dom kwiatami

Święta Wielkanocne wprowadziły wiosenną aurę do domu tylko na chwilę. Jak zatem sprawić, aby się u nas zadomowiła? Wykorzystajmy detale z akcentami kwiatowymi o orzeźwiających kolorach, dzięki którym oczekiwanie na słońce będzie łatwiejsze. Radzimy, jak dopasować do siebie elementy aranżacji, aby kwiatowe ornamenty nie były męczące, a wprowadzane zmiany nie przemieniły się w remont.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.