RuckZuck
Panele podłogowe, kolekcja Kids
Opracowanie: RuckZuck
Na podstawie: RuckZuck

Panele podłogowe z ulubionymi postaciami z bajek

Panele podłogowe udekorowane kolorowymi wzorami, przedstawiającymi ulubione postacie z bajek, można kupić w salonach RuckZuck już od marca. Oferta handlowa paneli podłogowych do pokoju dziecka zostanie poszerzona o kolekcję z wizerunkami popularnej kotki Hello Kitty i oraz serię Kids z kolekcji Joy.
salon
Opracowanie: Classen
Na podstawie: Classen

Szkło, drewno i aluminium - wyznaczniki nowoczesności

Nowoczesne apartamenty charakteryzuje minimalizm, elegancja, przewaga stali i surowych barw. Jakimi drzwiami uzupełnić tak zaaranżowane wnętrza?
Drzwi z kolekcji Discovery
Opracowanie: Imago PR
Na podstawie: Imago PR

Odkryj drzwi Discovery

RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi Classen, poszerzyła swój asortyment o najnowszą linię skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Discovery. Nowocześnie zaprojektowane drzwi uzupełniają kolekcję paneli podłogowych o tej samej nazwie. Stanowiące jedyną taką ofertę na rynku podłogi i skrzydła drzwiowe Discovery mogą stworzyć perfekcyjny duet w każdym pomieszczeniu.
Skrzydła drzwiowe Malaga HR model 1 oraz Latona model 1
Opracowanie: RuckZuck
Na podstawie: RuckZuck

Eleganckie drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne są uzupełnieniem aranżacji domów i mieszkań. Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami nowoczesnych czy tradycyjnych wnętrz, zależy nam, by wybrane do nich skrzydła drzwiowe były oryginalne i funkcjonalne. Nasze oczekiwania spełni wyszukana linia Elegance, dostępna w salonach RuckZuck.
Skrzydła drzwiowe z linii Elegance zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, bazującymi na naturalności i stylowej prostocie. Poszczególne modele występują w wersji pełnej, jak również z przeszkleniami lub kasetonami frezowanymi.
Listwy przypodłogowe
Opracowanie: Classen
Na podstawie: Classen

Listwy przypodłogowe z okuciem montażowym

W trakcie urządzania domu każdy element wyposażenia wybieramy starannie, ponieważ wpływa on na wygląd danego wnętrza. Decydując się na konkretną podłogę oraz materiały uzupełniające zwracamy również uwagę, aby były one spójne ze stylem, w jakim utrzymane zostało dane pomieszczenie.

W ofercie sieci RuckZuck dostępne są dwa systemy listew przypodłogowych, które dzięki bogatej gamie wzorów, kolorów i wymiarów ułatwią nam eleganckie wykończenie podłogi...
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: RuckZuck
Na podstawie: http://echopr.pl/PRASA

Drzwi wewnętrzne do każdego pomieszczenia

Tetyda to w mitologii greckiej morska bogini, matka potężnego i nieśmiertelnego Achillesa. Nie bez przyczyny dostępna w salonach RuckZuck kolekcja drzwi z grupy Modern nosi taką właśnie nazw
Panele podłogowe Orzech Baltimore z kolekcji Trend marki Classen
Opracowanie: Classen-Pol

Panele - kupno i montaż

Spośród wielu form aranżacji podłóg w ostatnich latach największą popularnością cieszą się panele. Są średnio o połowę tańsze niż deski podłogowe czy parkiety i nadają wnętrzu tyle samo klasy...
ościeżnice
Opracowanie: RuckZuck.biz Sp. z o.o.

Jedna ościeżnica wiele możliwości

RuckZuck, ogólnopolska sieć sprzedaży, w swojej ofercie proponuje klientom niespełna 30 kolekcji skrzydeł drzwiowych, ponad 140 wzorów podłóg oraz bogaty asortyment uzupełniający, w tym ościeżnice regulowane. Dzięki swojej podstawowej funkcji, możliwości regulacji, znacznie ułatwiają one pracę i precyzyjne dopasowanie do drzwi i ściany. Ościeżnica to nieodzowny element dopełnienia drzwi, dlatego musi z nimi w pełni współgrać, zarówno pod względem stylu, jak i grubości muru, do którego będzie montowana...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.