Wiosna
pisanki z wzorami
Opracowanie: Antony Stanley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju dekoracje kupować na wiosnę

Wiosną potrzeba zaopatrzyć się w wielorakie wiosenne dekoracje, które nadzwyczaj mocno mogą uatrakcyjnić wystrój mieszkania i zazwyczaj w ten sposób sprawić, że każda osoba o wiele lepiej będzie się tam czuła . Aby jednak jak najtrafniej dokonać wyboru, potrzeba się mocno przyłożyć do tej kwestii.Podjęcie tego typu decyzji nigdy nie okazuje się bowiem za banalne dla dobrej pani bądź pana domu.
Kwiaciarnia
Opracowanie: anne arnould
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie specjalne właściwości mają chryzantemy wielokwiatowe – wsparcie profesjonalistów

Roślina taka jak chryzantema wielkokwiatowa to typ szczególnie popularnego w krajach azjatyckich kwiatu. Występuje naturalnie, czyli w stanie dzikim, w Japonii, Chinach czy Korei. Termin kwitnięcia chryzantemy przypada na późną jesień. Przyznać powinno się także bardzo wysoką estetykę tego kwiatu. Ze spraw interesujących warto wspomnieć o tym, że chryzantema o złotym kolorze stanowi herb cesarzy japońskich, jednak musi mieć szesnaście płatków. Kwiat ten jest ściśle związany z kulturą Japonii od dawien dawna.
Podkrzesywarka
Opracowanie: Honda
Na podstawie: Honda

Przedwiośnie w naszym ogrodzie

Okres przedwiośnia sygnalizuje koniec zimy i zapowiada zmiany w świecie przyrody – nadejście wiosny. Jest to także czas, w którym trzeba zacząć myśleć o pierwszych pracach w ogrodzie jak sprzątanie oraz przycinanie krzewów. Przedtem jednak warto jeszcze sprawdzić stan naszych narzędzi ogrodowych po długiej, wilgotnej i mroźnej zimie.
Lekkie i odświeżające aranżacje
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner

Byle do wiosny: lekkie i odświeżające aranżacje

Pod koniec kalendarzowej zimy wszyscy niecierpliwie wypatrujemy oznak wiosny. Pierwsze słoneczne dni i budząca się do życia przyroda dodają energii i zachęcają do zmian. Jak odmienić wnętrze, by poczuć się lekko i wiosennie na przedsionku tej najbardziej wyczekiwanej pory roku?
Zadbajmy o rabaty
Opracowanie: Future PR
Na podstawie: Future PR

Przygotuj ogród na wiosnę

Zbliża się wiosna i dla każdego ogrodnika jest to czas wzmożonej pracy. Ogród po zimie wymaga gruntownych porządków, jeśli później ma cieszyć oko pięknym wyglądem. Jakich prac nie można przeoczyć, jak zadbać o rośliny i trawniki oraz jakimi narzędziami się posłużyć? Oto kilka porad.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.