Dremel
Standardowy zestaw Dremel Multi Max
Opracowanie: Dremel
Na podstawie: Dremel

Narzędzie wszechstronnego zastosowania

Dremel poszerzył swoją ofertę o nowy system - Dremel Multi-Max, który składa się z bezprzewodowego narzędzia oscylacyjnego oraz szerokiej gamy akcesoriów i przystawek do cięcia, ścierania, szlifowania, usuwania fug, usuwania warstw wierzchnich oraz wielu innych prac. Oprócz unikatowych akcesoriów i przystawek narzędzie zostało wyposażone w mechanizm Quickfit, ułatwiający ich sprawną wymianę.
Versatile Tool Systems – czyli wszechstronny system Dremel dla każdego użytkownika.
Opracowanie: Dremel
Na podstawie: Dremel

Nowe praktyczne narzędzia

Dremel od lat kojarzony jest z wielofunkcyjnym napędem, który służy do wykonania precyzyjnych zadań. Rozwój technologii wskazuje na zwiększające się zapotrzebowanie na wielofunkcyjne narzędzia z segmentu micro. Dlatego Dremel z myślą o użytkowniku proponuje systemowe rozwiązania (Versatile Tool Systems), czyli oprócz narzędzia gwarantuje kompatybilne przystawki i osprzęt (ponad 150 końcówek).
Sklejanie i ozdabianie drewna   to zadanie dla nowych pistoletów Dremela
Opracowanie: Dremel
Na podstawie: Dremel

Narzędzie przydatne w majsterkowaniu

Od października w ofercie Dremela dostępne są cztery, wysokiej jakości pistolety do klejenia przydatne w pracach związanych z majsterkowaniem i kreatywnymi projektami. Ważnym uzupełnieniem nowej oferty jest szeroki asortyment akcesoriów: sztyfty kleju kolorowego, mata ochronna do klejenia, a także nowe sztyfty kleju uniwersalnego i brokatowego. Sklejanie i ozdabianie drewna, ceramiki, tkanin i wielu innych materiałów - to zadanie dla nowych pistoletów Dremela.
Nowa linia modułowych zestawów akcesoriów marki Dremel
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Modułowy system akcesoriów dla majsterkowiczów

Od września w sprzedaży dostępny jest nowy modułowy system akcesoriów marki Dremel, w którym znajduje się pięć różnych zestawów osprzętu. Każdy zestaw zawiera wysokiej jakości akcesoria oraz przystawki Dremel – idealne dla hobbystów, majsterkowiczów czy rzemieślników. Przy ich pomocy możemy wykonać prace związane z grawerowaniem, polerowaniem, cięciem lub szlifowaniem.
Nowy Dremel TRIO to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Cięcie, szlifowanie i frezowanie

Nowy Dremel TRIO to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzie, które łączy w sobie trzy funkcje: cięcia, szlifowania i frezowania. Narzędzie wykorzystuje ruch rotacyjny, dzięki czemu może wykonywać szybkie i precyzyjne cięcia w drewnie, tworzywach sztucznych, płytach gipsowo-kartonowych, blachach i glazurze. Urządzenie można stosować także do precyzyjnych zadań związanych ze szlifowaniem lub do dekoracyjnej obróbki krawędzi. Dremel TRIO jest dostępne w sprzedaży od września 2010.
urządzenie wielofunkcyjne
Opracowanie: BOSCH

Praktyczne urządzenie wielofunkcyjne

Majówka już za nami. Teraz szybkimi krokami zbliża się do nas lato, zatem najwyższy czas na przygotowanie ogródków domowych, działek do sezonu. Ostrzenie i czyszczenie narzędzi, naprawienie huśtawki dla dziecka, odnowienie grilla...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.