Obrazy
kamera
Opracowanie: Kai Hendry
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oferty porządnych firm najczęściej znajdą nabywców

Producenci urządzeń nagrywających starają się nadal zachwycać użytkowników, więc najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkujący kamery wysokiej jakości, którzy wymagają doskonałego poziomu wykonania i rewolucji technologicznej wybierają innowacje. Znaczące jest dla nich to, by ręce były wolne, bo nagrywane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie dlatego nowa propozycja Sony w doskonałej cenie perfekcyjnie nadaje się dla uprawiających sporty wyczynowe. DJI Phantom 3 Advanced to nowy produkt na rynku - Phantom w akcji. Firma DJI i jej asortyment to współcześnie jedne z najbardziej charakterystycznych produktów tego rodzaju w branży. W zestawieniu z poprzednimi modelami, należy nadmienić, że w tym modelu zaszło parę zmian w kwestii sprzętowej.
Salon, obraz z trzech części
Opracowanie: http://demur.pl
Na podstawie: http://demur.pl

Nie trzeba bardzo wielkich kosztów by coś zmienić w aranżacji

Dawniej jeśli chcieliśmy, aby pokój dziecięcy był przyozdobiony jakimiś ciekawymi zwierzętami i rysunkami, to samodzielnie musieliśmy je wykonać. Dziś na szczęście możemy w prędki sposób odmienić pokój naszego dziecka, kiedy tylko nabędziemy odpowiednie naklejki, lub przeróżnego typu obrazu. Co najistotniejsze, jest ich tak sporo, że z łatwością znajdziemy coś co się nam wszystkim spodoba oraz co będzie pasowało zainteresowaniom naszego potomstwa.
Opracowanie: nouknouk

Fototapety do domów

Nietypowe projekty wnętrz świetnie pasują do współczesnego stylu. Wybór jest spory, więc wszystko zależy od pomysłu, ale też od gustu. Ściany to spore wyzwanie.
Sypialnia, reprodukcja obrazu
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Na podstawie: www.twojagaleria.eu

Zrealizuj swoje pomysły na wnętrze domu

Jeżeli masz zamiar sprawić, by twoje mieszkanie miało nietuzinkowy klimat, zapomnij o nudnych tapetach. Odrzuć ograne barwy, odłóż pędzle. W tym ciekawym artykule dowiecie się, że najlepszym pomysłem będą fototapety na ścianę. Z ich pomocą udekorujesz mieszkanie w naprawdę nowoczesny sposób.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Opracowanie: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie: Knauf Sp. z o.o.

Przytulne wnętrze – nietypowe ściany

Nietypowe projekty wnętrz idealnie łączą się z nowoczesnym stylem. Rozwiązań jest mnóstwo, dlatego efekt jest zależny od pomysłu, ale też od dobrego smaku. Ściany to największe wyzwanie.
obrazy
Opracowanie: www.e-oprawa, meble: inniliving.
Na podstawie: www.e-oprawa, meble: inniliving.pl

Obrazy do domu

Wieszanie grafik na ścianie to tradycyjna metoda dekoracji wnętrz, która wcale nie wyszła z mody. Dzięki różnorodnym metodom ekspozycji obrazy na ścianie mogą wyglądać bardzo ciekawie i oryginalnie. Jak wybrać obrazy do domu?
Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Na podstawie: www.vox.pl

Fototapeta sposobem na rewelacyjny wystrój

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden obraz albo plakat. Często w pomieszczeniach wieszamy kopie dzieł najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
Blachy Poster Plate
Opracowanie: PosterPlate
Na podstawie: PosterPlate

Trendy we współczesnych wnętrzach

Moda we wnętrzach, tak jak każda inna, przemija i zmienia się z każdym sezonem. Białe, puste ściany w mieszaniu to już przeżytek świadczący o braku wyczucia i stylu. Jak jednak wyróżnić naszą ścianę od innych? Pomysłów jest wiele ale jedno jest pewne – dekoracja nie może być nudna i powtarzalna.
Twoja Galeria

Wystrój mieszkania XXI wieku

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat lub obraz. Często w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje dzieł największych malarzy lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.
Salon, fototapeta miasto nocą
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Na podstawie: www.twojagaleria.eu

Wystrój mieszkania XXI w.

Niemal każdy z nas ma w mieszkaniu jakiś plakat lub obraz. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje prac największych malarzy lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Popularne są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na kupno obrazów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.