Wnętrze
tynki dekoracyjne

Mozaikowy Tynk Dekoracyjny

Tynki mozaikowe od lat cieszą się w Polsce duża popularnością. Dostępny od zeszłego roku na polskim rynku Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan Professional zdobył szerokie uznanie nie tylko dzięki swoim walorom dekoracyjnym, ale przede wszystkim dzięki temu, że zapewnia trwałość i odporność ścian.
drzwi wewnętrzne

Idealnie dobrane drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wystroju pomieszczeń naszych mieszkań i domów. Ich podstawową rolą jest funkcjonalność, więc pamiętajmy o tym, że odpowiednio dobrane drzwi staną się integralną częścią wystroju wnętrza.
sufit
Opracowanie: Bastiaan Bakker

Dynamika i potencjał niezwykłych sufitów

Formy, kształty, kolory – zawieszona w próżni asymetria. Jak pociągnięcia pędzlem w powietrzu - nowa przestrzeń w przestrzeni. Możliwości kreowania wizualnej rzeczywistości są nieograniczone. 5 minut dla ludzkiej wyobraźni, która właśnie wkroczyła w nowy wymiar
wełna
Opracowanie: LollyKnit

Wełna i len w dywanach

Łączenie ze sobą różnych materiałów może dać intrygujący efekt. Projektanci współpracujący z firmą stale poszukują innowacyjnych i niebanalnych zestawień. Owocem ich poszukiwań jest kolekcja ręcznie igłowanych dywanów TEDDY.
kolor
Opracowanie: seanmcgrath

„Kolorowa terapia”

W dobie ciągłego pośpiechu, gdzie częstym animatorem naszych codziennych czynności jest stres, często zapominamy o tym co najważniejsze dla naszego zdrowia.
okno
Opracowanie: JeremyGeorge

Zarysowania szyb- jak im zaradzić?

Nowe i nie porysowane okna są wizytówką naszych mieszkań i domów. Aby utrzymać ten stan trzeba jednak włożyć odrobinę wysiłku i pracy.
Warto więc poznać sposoby, które przyczynią się do utrzymania okien w czystości i zapobiegną ich zniszczeniu.
Nieodłącznym elementem zadbanego wnętrza są czyste okna. Zwracamy na nie szczególną uwagę w okresie przedświątecznym lub przed najważniejszymi uroczystościami rodzinnymi.
Są w końcu świadectwem dbałości gospodarzy o własny dom! Niestety częste mycie szyb przy zastosowaniu niewłaściwych środków chemicznych sprawia, że pojawiają się na nich rysy, które z upływem czasu bardzo wpływają na ich estetykę.
łóżka
Opracowanie: Black Red White SA

Ożyw swój dom niepowtarzalną głębią pięknych obrazów!

Tendencje urządzenia wnętrz ulegają zmianie sezonowo, jak w modzie odzieżowej. Poszczególne elementy dekoracyjne, oferowane są nie tylko w niższych cenach, ale i w unikalnej ofercie wzorów i kolorów. Osoby ceniące sobie pełną serię dodatków będących ostatnim krzykiem mody, mogą dobrać od stroików na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.