LED
led
Opracowanie: Billie Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Uządzenia świetlne w trudnych warunkach

Oświetlanie wydarzeń odbywających się w plenerze od początku sprawiało sposo kłopotów – zmienne warunki atmosferyczne wymuszają na osobach organizujących wydarzenie stosowanie szczególnych środków ostrożności podczas pracy z prądem. Ciągłe oświetlanie ogródków piwnych jest również ryzykowne, jeśli robi się to standardowo – niezwykle łatwo o zwarcie instalacji elektrycznej i tym samym wywołanie pożaru. Do niedawna oświetlanie pływalni też nie należało do prostych zadań, głównie ze względu na możliwość przebicia prądu do wody w basenie twarza śmiertelne niebezpieczeństwo dla korzystających. Producenci urządzeń oświetleniowych myśląc o takich odbiorcach wprowadzili szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych będących nie tylko ogromnie bezpiecznymi, lecz także tanimi w użytkowaniu.
Przykładowy sufit podwieszany
Opracowanie: The County Clerk
Na podstawie: www.flickr.com

Sufit podwieszany - dobry patent urozmaicenia wyglądu mieszkania

Nie nie ma takiego domu, bez sufitu. Mimo to, Niemniej jednak w każdym z pomieszczeń prezentuje się on całkowicie inaczej. Są osoby,które lubią gdy jest kolorze białym, przy czym są i takie,które preferują bardziej niecodzienne rozwiązania. Sufit podwieszany tworzy taką właśnie propozycję. Przy czym daje nam możliwość by ukryć krzywizny i nierówności w suficie, zamaskować to co nieładne, a uwydatnić to, co warte jest wyeksponowania.
Dom z ogrodem
Opracowanie: www.flickr.com
Na podstawie: www.flickr.com

Ledy w ogródku przydomowym

W czasie wyposażania własnego mieszkania spore grono klientów i klientek skupia się jedynie na wnętrzu domu, wielokrotnie nieco zaniedbując ogród. Kwestia oświetlenia w ogrodzie może być nieraz równie zasadnicza, co dobór lampy do mieszkania. Oświetlenie ogrodowe realizuje funkcję reprezentacyjną, a również w dużym stopniu ułatwia przemieszczanie się po ogrodzie już po zmroku. Gdzie jednak kupować takie lampy i jakie oświetlenie ogrodowe LED trzeba wybierać?
Pod kloszem
Opracowanie: Repoort
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/repoort/321081988/

Dobre światło w pomieszczeniu

Każdy posiada własny koncept na aranżację domostwa. Jedni lubią zwyczajny styl, ktoś inny preferuje nowobogackie wyposażenie, a jeszcze ktoś inny projektuje dom w stylu własnym… Mieszczanie skupiają ogromną uwagę na wyposażeniu salonu.
lampy
Opracowanie: Technolux

Oświetlenie domów

Nie każdy orientuje się, jak kluczowe jest właściwe światło w życiu. Bez wątpienia najbardziej właściwe dla człowieka jest naturalne oświetlenie. Dużo analiz stwierdziło, że brak promieni słonecznych jest przyczyną zaburzeń psychicznych i fizycznych. Mieszkańcy półwyspu skandynawskiego chociażby regularnie cierpią na depresję.

Wymieniamy oświetlenie na LED

Moda na nowe żarówki nasila się. Możemy zmniejszyć stopniowo rachunki za prąd i próbujemy nowoczesnych możliwości. LED to stosunkowo nowa technologia, a zdobyła od razu popularność. Kilka lat temu zamieniliśmy zwykłe żarówki na świetlówki energooszczędne, a już wkroczyło nowe, lepsze rozwiązanie. Obecnie telewizory są dostępne w tej technologii. Faktycznie LED może oznaczać wyjątkowy?
Światła LED
Opracowanie: Yasna Communications
Na podstawie: Yasna Communications

Światła led - oryginalna technologia

Światło i źródło światła led nazywa się zjawiskiem elektroluminescencji, czyli zdolności wydzielania efektów świetlnych w momencie gdy płynie przez nie prąd. Jego powstanie zawdzięcza się przyłożeniu specjalnej diody oraz napięcia i w połączeniu z prądem elektrycznym.Ta nowoczesna technologia nie będzie się bez użycia nowoczesnej elektroniki.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Opracowanie: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting

Inna jakość oświetlenia dla miłośników indywidualizmu

Unikatowy klimat lokalu aktualnie nie jest czymś na co mogą sobie pozwolić zaledwie nieliczni. Kluczową rolę odgrywa oświetlenie, które nie musi się już sprowadzać do popularnych na rynku gotowych lamp stojących czy kinkietów. Coraz częściej wykorzystywanym akcesorium staje się dioda led, która zwykle łączona jest z rozmaitymi rodzajami wyświetlaczy w urządzeniach elektronicznych, choć nie jest to jej wyłączne przeznaczenie.
reflektor diodowy
Opracowanie: Steinel
Na podstawie: Steinel

Światło przyszłości?

Świat idzie ciągle, niemądrze pozostawać w tyle. Nie oszukujmy się, żarówka to wynalazek rodem z dziewiętnastego wieku i jego miejsce jest już w historii. Nie opłaca się nabywać przestarzałych żarówek, kiedy w ofercie są dostępne diody LED, prawdziwie nowoczesne światło.

Oświetlenie diodowe w pracy

Projektując miejsca pracy, trzeba brać pod uwagę mnóstwo znaczących elementów. Satysfakcja twoja lub pracownika zależy od modelu siedziska i oparcia, przestrzeni w otoczeniu, temperatury w pomieszczeniu i od oświetlenia. W tym tekście omówię porządnie ten ostatni parametr, nierzadko pomijany przez pracodawców i architektów. Ten lapidarny wpis spłodziłem po to, by pokazać ci atuty paneli led dla przyjemności i efektywności pracownika.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.