LED
Opracowanie: OSRAM

Oświetlenie LED w ogrodzie

Najlepsza pora na grillowanie. Dobrze spędzony czas z przyjaciółmi albo rodziną poprzedza dużo przygotowań. Konieczny jest węgiel, dobry grill , zamarynowane pyszne mięso. Aby godnie przyjąć ludzi, należy również pomyśleć o komfortowych stołach i krzesłach ogrodowych. Na uprzykrzające życie owady niezbędny będzie odpowiedni środek anty-komarowy. Na koniec pozostał jeden zakup, najbardziej zauważalny. Światło. Natychmiast podkreślam, że przepatrując półki w sklepach, nie waż się myśleć o staroświeckich żarówkach. Niech cię zainteresują firmy takie jak Schreder albo Ruud Lightning. fabrykanci ci tworzą oświetlenie postępu, czyli panele led.
Lampa
Opracowanie: Swadilfari
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

Kupując kluczowy element w mieszkaniu i ogródku, jakim jest oświetlenie, warto zastanowić się nad wyborem lamp opartych na diodach led. To technologia z lat sześćdziesiątych, ale do masowego użytku weszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym niedługim tekście uświadomię wam, iż ta niewiarygodnie praktyczna technologia powinna na stałe zagościć w waszym gospodarstwie domowym.
Nowy laser krzyżowy firmy Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Najbardziej niezawodny detektor w swojej klasie

Nowy detektor uniwersalny Bosch GMS 120 Professional, przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych, odznacza się większą niezawodnością działania od innych urządzeń tego typu. Wykrywa przewody pod napięciem, metale i konstrukcje drewniane w ścianach lub sufitach. Jest jedynym detektorem na rynku z funkcją automatycznej kalibracji, co pozwala wykluczyć błędy pomiaru spowodowane nieprawidłową kalibracją urządzenia.
reflektor diodowy
Opracowanie: Steinel
Na podstawie: Steinel

Reflektor diodowy

Niepozorna dioda LED, dzięki swej fenomenalnej wydajności, niesłychanie długiej żywotności i niewielkim rozmiarom szturmem podbiła rynek oświetleniowy dokonując na nim prawdziwej rewolucji. Firma Steinel wykorzystując te znakomite właściwości diod LED-owych poszerzyła swoją ofertę o dwa modele zewnętrznych reflektorów XLed, otwierając przed nami nowy wymiar energooszczędności i funkcjonalności...
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Światło w ogrodzie

Nastrojowo oświetlony ogród może stać się miejscem, gdzie w gronie przyjaciół będziemy spędzać pogodne, letnie wieczory. Światło na zewnątrz jest przydatne nie tylko ze względów estetycznych. Dzięki oświetleniu zieleni wokół domu możemy w każdej chwili zobaczyć co się dzieje na zewnątrz.
oświetlenie OSRAM
Opracowanie: OSRAM

Rozświetlić ciemność

Ile razy w dzieciństwie, gdy gasło światło w pokoju nie mogliśmy zasnąć bojąc się ciemności i groźnie wyglądających przedmiotów z naszego otoczenia? Ile razy budziliśmy się w nocy nie wiedząc gdzie jesteśmy, zanim nasze oczy przyzwyczaiły się do mroku? Rozwiązanie mamy na wyciągnięcie ręki...
oświetlenie

Słońce w domu

Firma Philips stworzyła urządzenie o nazwie GoLite Blu, które jest idealne na okres jesienno-zimowy, kiedy dni są krótkie i można odczuwać brak światła słonecznego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.