Dzień
Rolety w angielskim stylu
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner

Wyróżnij swoje okna

Interesującą oraz nieinwazyjną metodą dekorowania rozmaitych pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu jest zainstalowanie rolet. Tak zwane okienne rolety to rozwiązanie idealne tak do niewielkich przestrzeni oraz do tych większych, bo spełniają szereg istotnych w codziennym funkcjonowaniu roli. Nawet nieznacznych rozmiarów okna mogą się okazać idealne do przyozdobienia ich za pomocą najnowocześniejszych rolet okiennych sprawdzonego producenta.
Parkiet z grabu
Opracowanie: Podłogi.info

Wymieniamy podłogę w naszym domu

Gdy planujemy remont w naszym mieszkaniu, zwykle jest to malowanie ścian w pokojach. Czasami także kładziemy kafle. Najczęściej jednak czynimy niepozorne metamorfozy, takie jak na przykład kupno mebli, czy zmiana wystroju wnętrz. Skupiamy się w tym czasie przede wszystkim na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo marketów, polujemy na wyjątkowe okazje. Jesteśmy w stanie przewertować mnóstwo magazynów wnętrzarskich. Często jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłożu. Przeważnie wymieniamy je raz na kilkadziesiąt lat lub rzadziej. Choć na co dzień mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież obecnie mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i zgodna z trendami.
Opracowanie: metoc

Lampy nowoczesne

W Polsce ilość ciepłych dni jest bardzo niewystarczająca. Liczne i pochmurne wieczory bardzo źle oddziałują na nasz nastrój i dlatego potrzebne jest zapewnienie maksymalnej ilości nawet światła z żarówek do własnego organizmu. W związku z tym, że gros czasu spędzamy w budynkach obojętnie czy pracując czy po powrocie do domu trzeba poświęcić nieco uwagi na prawidłowy dobór światła w tych miejscach żeby rodzaj światła oraz jego ilość była jak najbardziej komfortowa dla nas.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.