Skagerak
Meble ogrodowe z drewna teakowego Ballare
Opracowanie: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl

Co charakteryzuje skandynawskie meble z drewna teakowego?

Skagerak podkreśla, iż jego, stworzone z naturalnego drewna teakowego, ławy, krzesła, fotele i stoły ogrodowe przetrwają całe pokolenia, jeśli zastosować się do kilku prostych reguł.
Meble ogrodowe, leżak, z drewna eukaliptusowego
Opracowanie: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl

Co wyróżnia skandynawskie meble ogrodowe z drewna eukaliptusowego?

Podstawowym założeniem znanej i cenionej na całym świecie za swoje wyjątkowo trwałe i bardzo eleganckie meble ogrodowe marki Skagerak Denmark jest to, iż jej produkty mają służyć całym pokoleniom. I tak też się stanie, pod prostym warunkiem, że miłośnik ogrodu zapewni swoim luksusowym meblom minimum komfortu.
Meble ogrodowe, krzesło ogrodowe Adirondack
Opracowanie: Skagerak
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl

Adirondack – najbardziej rozpoznawalny mebel ogrodowy

Nazwa krzesła ogrodowego, które znalazło swoje miejsce również w kolekcji twórcy przepięknych mebli, duńskiej marki Skagerak, wywodzi swoje korzenie od pasma amerykańskich gór Adirondack w stanie New York.
Dekoracje i dodatki w kolorze białym i czarnym
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl

Biel i czerń w aranżacji wnętrz

Połączenie czerni z bielą to jedna z kolorystycznych baz designu skandynawskiego, zestawienie wyraziste i bardzo szykowne. Postawić na taki miks to żadne ryzyko – w razie znudzenia dwubarwną ascezą można łatwo wzbogacić ją o dowolny kolor.
grill
Opracowanie: Skagerak Denmark
Na podstawie: Skagerak Denmark

Skandynawskie grillowe przyjemności

Tęsknie wyczekany, pachnący grillowanymi smakołykami ogród zaczyna kusić swoją aromatyczną wyjątkowością już od pierwszego dnia słotnej jesieni. Zima to czas prawdziwej męczarni spędzonej na oczekiwaniu na wspólne biesiadowanie.
deska do krojenia pieczywa
Opracowanie: Skagerak Denmark

Chlebowa chrupkość na teakowej kracie

Nadeszła epoka rozpieszczania śniadaniowych hedonistów. Specjalnie dla nich tworzy się fenomenalną porcelanę, doskonale ostre noże, półmiski, talerzyki, kubki, kubeczki. Wszystko, co może poprawić poranny nastrój, względnie w ten nastrój wprawić zgodnie ze starym powiedzeniem: "Zacznij poranek bez zmartwień". Nic tak dobrze nie nastraja, jak smaczne i pięknie podane śniadanie.
stojaki
Opracowanie: Casa Bugatti, Skagerak Denmark

Kuchenna epoka czystości – stojaki na papierowe ręczniki

Jeśli gotowanie jest pasją, towarzyszy jej zapamiętanie, nieokiełznany, demiurgiczny i dynamiczny akt twórczy. Ta barwna ekspresja przejawia się wyraziście na blacie, podłodze, kuchence, czy na ubraniu gotującego. Tu coś pryśnie, tam kapnie, tu wyleci z impetem z miski. Na tym właśnie polega urok spontanicznego, radosnego gotowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.