Dachu
Membrany dachowe KoraTech®
Opracowanie: Wienerberger
Na podstawie: http://www.wienerberger.pl

Dachowe akcesoria systemowe i membrany KoraTech®

Zadaniem współczesnych membran dachowych jest zapewnienie prawidłowego i długowiecznego działania kompletnego pokrycia dachowego oraz ochrona budynku przed działaniem wody. Ich pojawienie się pozwoliło zmniejszyć stopień skomplikowania dachu, a przez to przyspieszyło i ułatwiło prace dekarskie. Jednocześnie membrany gwarantują najlepszą osłonę dla warstwy izolacyjnej dachu, zapewniając zachowanie jej parametrów cieplnych.
Budowa domu
Opracowanie: Freddy

Czy kalkuluje się budować dom?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z ciekawych rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może być budowa domu. Koszty, w zależności od umiejscowienia, bywają niższe, niż w przypadku kupna nowego mieszkania od dewelopera, więc jest to kusząca opcja.
Kosz dachowy Braas
Opracowanie: Braas
Na podstawie: Braas

Nowe kosze dachowe

Braas powiększył ofertę o kolejne niezawodne akcesorium – kosz dachowy jednostronny 2m. Dostępny na polskim rynku w czterech popularnych kolorach jest częścią oryginalnego systemu koszowego Braas.
Kosze dachowe są niezwykle ważnym elementem wchodzącym w skład dachu. Zapewniają szczelność u zbiegu połaci i chronią rynny dzięki swej ryflowanej powierzchni powodując, że woda deszczowa płynie wolniej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.