Dom
Znak na ulicy w Gdańsku
Opracowanie: Thomas Quine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mieszkanie - wybierz świadomie

Każdy młody człowiek, a również każdy dojrzały, któremu jeszcze nie udało się kupić własnego domu i żyje w dzierżawionych lokalach, mieszkaniach czy chatkach, śni o tym, żeby móc w końcu osiąść i uznać pewne miejsce za swoje, którego konstrukcję nabył za własne pieniądze, a nie: którego prawo do korzystania wykupił za takie pieniądze. To zasadnicza różnica, także, gdy wejście w posiadanie własnej przestrzeni mieszkaniowej wymaga wzięcia kredytu i spłacania rat, które niewiele odbiegają wysokością od sumy, którą co miesiąc należy uiścić za najem podobnego mieszkania.
Opracowanie: Nancy Hugo,CKD

Umeblowanie w domu

Meble są bardzo istotnym elementem każdego wnętrza. Przede wszystkim posiadają niezwykle istotną rolę praktyczną. To one w największym stopniu wykorzystywane są do organizacji przestrzeni określonego wnętrza. Układ pomieszczenia, ilość pustej przestrzeni i jej rozmieszczenie uzależnione będzie więc od charakteru mebli. Ich inną bardzo ważną funkcją będzie przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Trudno jest bowiem wyobrazić sobie dom czy mieszkanie, w którym nie byłoby szaf czy garderoby, w której domownicy mogliby przechowywać odzież, pościel czy inne niezbędne rzeczy.
serwisy obiadowe w decus
Opracowanie: Zakłady Porcelany – „Ćmielów”

Eleganckie serwisy obiadowe udekorują twoje mieszkanie

Ci, którzy mieszkają już na swoim, posiadają dom, spore mieszkanie, wymarzoną pracę i trochę wolnego czasu i pieniędzy, na pewno nie zatrzymają się tylko na tym. Człowiek nie stanowi istoty, która w na jakimś etapie deklaruje, że najważniejsze jego wymagania są zaspokojone – nawet gdy ma obok wszystko, co niezbędne do funkcjonowania: przytulny dom, posiłek, przespać się można w dużym łóżku, a wieczorem obejrzeć fajny film na olbrzymim telewizorze, czegoś mu wciąż brakuje. Z tego powodu tak dużo ludzi zmierza do tego, aby wykończenie i umeblowanie mieszkania czy domu było jak najbardziej wyszukane, najbardziej komfortowe i najbardziej efektowne – nie tylko z powodu na gości i ochotę wprawienia ich w zachwyt. I nie ma przyczyn, by tłumić chętkę na ziszczanie tych drobnych marzeń, jest to bardzo normalne, a nawet wskazane, by we własnym domu czuć się możliwie najlepiej.

Parę słówek na temat zaprojektowania własnych czterech kątów

Obecnie wiele rodzin decyduje się na zakup ziemi oraz zaaranżowanie własnego wnętrza. Są to marzenia dla wielu osób, z tego względu biura architektoniczne są bardzo popularni. Jest to skutek tego, że świadomość przestrzeni każdego z nas jest coraz większa. Wszyscy posiadają cechę artystyczną, z tego względu pragniemy żyć w zaprojektowanym przez siebie środowisku . Nawet projekty małych domków są ogromnie popularne.
garaże
Opracowanie: raneko

Dom z garażem

Gdy planujemy wybudowanie swojego mieszkania nie można pominąć tak ważnego aspektu jakim jest garaż. Nawet jeśli nie posiadamy auta, kiedyś może je kupić. Jasne jest, że mieszkanie buduje się zazwyczaj z myślą o długoterminowym zamieszkaniu, z tego względu nawet w tym wypadku należy mieć na względzie garaż. Gdy ktoś nie posiada auta, jest on bardzo przydatny. Czasami służy za magazyn do trzymania starych mebli czy innych rzeczy.
mozaika
Opracowanie: reebs'
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Remontowe szaleństwo

Remont – słowo to wywołuje skojarzenia albo z ogromną radością zmiany znudzonego wnętrza, głową przepełnioną pomysłami i nowych projektów a innym z gonitwą po centrach budowlanych, bolącą głową od ogromu produktów oraz pracami wlokącymi się w ślimaczym tempie. Każdy przeżywa go inaczej.
styropian
Opracowanie: Baumit

Możliwości kupna mieszkania w Pruszkowie

Pruszków to aktualnie jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Oczywiście najistotniejszą przyczyną tego, że choćby w Pruszkowie z roku na rok zwiększa się liczba mieszkańców jest lokalizacja. Przecież jak zapewne wielu kojarzy, Pruszków to miejscowość, która jest położona pod Warszawą. Z racji korzystnego położenia, w Pruszkowie mieszka znaczna ilość tych ludzi, którzy zasadniczo swoją pracę wiążą ze stolicą.
odkurzacz centralny

Centralne odkurzacze pomocą dla uczuleniowców

Jak wykazują testy, co piąty Europejczyk choruje na alergie wywołaną przez kurz, pyłki czy inne bakterie. Dotąd nie było metody, aby się ich wyzbyć nie tylko na zewnątrz, ale także we własnym domu czy mieszkaniu. Owszem, aktualnie są dostępne nawilżacze powietrza z systemami czyszczącymi, one tymczasem nie działają całkowicie. Tak samo domowy odkurzacz nie pozbędzie się kurzu lub roztoczy, to prawda wyczyści pomieszczenie z niepotrzebnych okruchów, ale kurz może tylko rozdmuchać.
kostka brukowa
Opracowanie: PWB AWBUD
Na podstawie: PWB AWBUD

Warto wybrać kostkę brukową

Drogi w ogrodzie, podjazdy pod domem i chodniki – kostka brukowa jest coraz bardziej popularne. Bez przerwy pojawiają się inne rodzaje, z tego powodu powstają również możliwości jej zastosowania.
Okna OKNOPLAST Kraków

Okna z drewna

Mniej więcej dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne z plastiku i wszyscy na fali popularności wymieniali na nie wcześniej zamontowane. Okna z plastiku mają naturalnie pewne pozytywy, ale mają również minusy. To okna drewniane są świetnym wyjściem.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.