Fiskars
Trawnik
Opracowanie: Peter Kaminski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Używajmy z sprawdzonej jakości urządzeń|Znakomitej jakości sprzęt do ogrodu

Jeśli blisko naszego domku jest trawnik, który przynajmniej czasami trzeba przekopać, to na pewno musimy posiadać na swoim wyposażeniu jak najlepsze urządzenia, przez które będziemy mogli to wykonać. To samo tyczy się chwili, jeśli posiadamy kominek i co kilka dni musimy przygotować drewno, żeby móc w nim rozpalić. Wtedy również musimy wykorzystywać jedynie siekiery najwspanialszej firmy.
dom   zima
Opracowanie: Braas
Na podstawie: Braas

Jak wpływa chlorek magnezu?

Chlorek magnezu wpływa w znacznym stopniu na różne dziedziny naszego życia, dlatego jest tak bardzo pożądany na rynku. Ten związek chemiczny w niezwykły sposób wchłania H2O, co pozwala na skuteczne i prędkie odśnieżanie nawet większych miejsc. Zwykła, stosowana na szeroką skalę sól nie może równać się z nowoczesnym rozwiązaniem, które oparte jest o technologię chlorku magnezu. Wchłanianie wody na najwyższym poziomie gwarantowane.
Niezastąpiona pomoc w kuchni
Opracowanie: Fiskars
Na podstawie: Fiskars

Niezastąpiona pomoc w kuchni

Przygotowywanie potraw może być łatwe, przyjemne i inspirujące. Funkcjonalne akcesoria fiskars są niezastąpione w każdej kuchni. Linia Functional Form zawiera szeroką ofertę kuchennych akcesoriów, zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagającej grupy użytkowników.
Akcesoria Fiskars Functional Form
Opracowanie: Fiskars
Na podstawie: Fiskars

Owocowy zawrót głowy

Wiosną zwiększa się zapotrzebowanie na wita­miny, mikroelementy i antyoksydanty, dlatego warto jeść świeże owoce oraz warzywa. fiskars oferuje zestaw kuchennych akcesoriów do owoców z linii Functional Form, którymi możemy obierać, dzielić na części, kroić, wyciskać, drylować…
Noże Fiskars Functional Form
Opracowanie: Profundo PR
Na podstawie: Profundo PR

Niezastąpione w każdej kuchni

Linia Functional Form firmy Fiskars to zestaw noży przeznaczonych do codziennego użytkowania. Zróżnicowany wachlarz asortymentu pozwala na wybór odpowiedniego noża, w zależności od indywidualnych potrzeb.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.