Odśnieżanie
dom   zima
Opracowanie: Braas
Na podstawie: Braas

Jak wpływa chlorek magnezu?

Chlorek magnezu wpływa w znacznym stopniu na różne dziedziny naszego życia, dlatego jest tak bardzo pożądany na rynku. Ten związek chemiczny w niezwykły sposób wchłania H2O, co pozwala na skuteczne i prędkie odśnieżanie nawet większych miejsc. Zwykła, stosowana na szeroką skalę sól nie może równać się z nowoczesnym rozwiązaniem, które oparte jest o technologię chlorku magnezu. Wchłanianie wody na najwyższym poziomie gwarantowane.
GARDENA combisystem – łopatka do kwiatków
Opracowanie: GARDENA
Na podstawie: GARDENA

Kalendarz prac ogrodniczych na cały rok

W ciągu roku czeka nas wiele prac w ogrodzie, kluczem do sukcesu jest odpowiednie planowanie. Znając kolejność wykonywanych zadań, będziemy mieli pewność, że o niczym nie zapomnieliśmy, a nasz zieleniec pozostanie piękny i okazały. Mając harmonogram, warto wyposażyć się w odpowiednie narzędzia, aby praca była bezpieczna i przyjemna. GARDENA pomaga ogrodnikom zaplanować rok w ogrodzie.
zima

Nie daj się zaskoczyć śniegowi

Idzie zima. Specjaliści od pogody oceniają, że tej zimy pojawią się wielkie ilości białego puchu. Śniegu ma być więcej, niż w wcześniejszych sezonach. Krzepiącą przepowiednią jest to, że słupek rtęci nie obniży się o wiele stopni poniżej 0.
Odśnieżanie na piątkę
Opracowanie: Husqvarna
Na podstawie: Husqvarna

Odśnieżanie na piątkę

Mogło się wydawać, że zima w tym roku pożegnała się z nami na dobre. Nic nie zapowiadało nadchodzących mrozów i opadów śniegu, jednak po raz kolejny aura spłatała nam figla. Podczas zimowych dni należy szczególną uwagę zwrócić na przydomowy chodnik, gdyż na właścicielu spoczywa obowiązek jego odśnieżania.
Łopata do śniegu
Opracowanie: Gardena
Na podstawie: Gardena

Odśnieżaj z lekkością...

Zima nieodłącznie kojarzy się z zaśnieżonym krajobrazem. Nie wszędzie jednak śnieg jest mile widziany. Na chodnikach, przejściach dla pieszych i ulicach może dojść do niebezpiecznych sytuacji zawiązanych z poślizgnięciem się pieszych. Regularne odśnieżanie pomoże w zapobieganiu tego typu sytuacjom.
Dach wieńczy dzieło
Opracowanie: Monier
Na podstawie: Monier

Po co komunikacja dachowa?

Komunikacja dachowa to nic innego jak akcesoria służące do poruszania się po dachu. Mam tu na myśli przede wszystkim stopnie i ławy kominiarskie, które mocuje się do dachu za pomocą odpowiednich wsporników. Obydwa elementy wykonuje się głównie z ocynkowanej stali lub wysokogatunkowego aluminium. Stopień kominiarski to element komunikacji dachowej. Pozwala na dojście od wyłazu dachowego do ławy kominiarskiej i każdego innego urządzenia dachowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.