Porcelana
Serwis Rococo
Opracowanie: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Na podstawie: Zakłady Porcelany „Ćmielów”

Rozpracuj ten zestaw!

Do kawy: imbryk czy czajnik? Na ciastka: półmisek czy rawier? Co kryje się pod nazwą „garnitur do herbaty”, a czym jest kartoflanka? Porcelanowe serwisy potrafią liczyć nawet kilkadziesiąt różnych elementów. Na przykładzie zestawu Rococo ZP „Ćmielów” wyjaśniamy, co z czym się je, a w czym pije, by w pełni wykorzystać wszystkie możliwości porcelanowej zastawy.
Fusion Goods
Opracowanie: Villeroy & Boch
Na podstawie: Villeroy & Boch

Fusion Goods - symbioza stali i porcelany

Istnieją materiały, które wyróżnia ponadczasowe piękno – to szlachetna biel porcelany czy chłodny błysk stali. Teraz Villeroy & Boch połączył je w plastycznych i płynnych kształtach akcesoriów wnętrzarskich – Fusion Goods. Kolekcję wyróżniają biomorficzne kształty i wyjątkowa jakość.
Tulipany
Opracowanie: cliff1066

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Kwiaciarnie internetowe - pozornie ten pomysł zdaje się dość zaskakujący. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty należy obejrzeć, powąchać, sprawdzić czy dzieło kwiaciarki odpowiada naszym oczekiwaniom. Może i przez internet powąchać kwiatów się nie da, ale zobaczyć je możemy z pewnością. Kwiaciarnie internetowe to doskonałe rozwiązanie, gdy mamy chęć dać pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto mieszka w innym mieście. Albo po prostu chcemy zrobić komuś wspaniałą niespodziankę.
Zastawa porcelanowa Rococo
Opracowanie: Zakłady Porcelany Ćmielów
Na podstawie: Zakłady Porcelany Ćmielów

Wiosna na stole

W końcu dookoła zrobiło się zielono, słoneczniej i cieplej. Przyjazna aura skłania do porządków i zmian. Warto zatem wykorzystać tę pozytywną energię i odświeżyć również wnętrze swojej jadalni i kuchni. Wystarczy, że sięgniemy w tym celu po delikatną, kwiecistą porcelanę, by poczuć wiosenny klimat.
Dekorowanie stołu, naczynia z porcelany Kolekcja Rococo
Opracowanie: Zakłady Porcelany Ćmielów
Na podstawie: Zakłady Porcelany Ćmielów

Świąteczna wieczerza na porcelanie

Migocące świece, zniewalający aromat wigilijnych potraw i sianko pod obrusem - wszystko to tworzy klimat, towarzyszący tylko temu jednemu dniu w roku. W święta dbamy, by nasz stół wyglądał wyjątkowo uroczyście i magicznie.
naczynia
Opracowanie: MENU
Na podstawie: Myin.pl

Komplet naczyń do jadalni

Życie w pośpiechu, fast food, kawa w termicznym kubku. To wszystko stanowi naszą codzienność. Jednak od czasu do czasu, warto postawić na przygotowanie posiłku w odpowiedniej oprawie. Podstawą jest oczywiście danie, ale równie ważne wydaje się to, na czym ją podamy.
zastawa stołowa
Opracowanie: Zakłady Porcelany "Ćmielów"
Na podstawie: Zakłady Porcelany "Ćmielów"

Zastawa stołowa - tradycyjny prezent na nową drogę życia

Kiedyś elegancki zestaw obiadowy był jedną z pierwszych rzeczy, w którą wyposażano młodą parę. Dziś na ślubach częściej ofiarowuje się, tak zwane, „prezenty kopertowe”. Ma to praktyczne zastosowanie, jednak częściowo odziera też pierwsze miesiące małżeństwa z tej niezapomnianej magii, kiedy wszystkie ślubne prezenty przypominały nowożeńcom o wkraczaniu w nowy, piękny etap życia.
porcelana
Opracowanie: Vittore Comforto
Na podstawie: Vittore Comforto

Porcelana - symbol prestiżu i elegancji

Wybór porcelany to często decyzja podejmowana na wiele lat. Elegancki serwis może nie tylko zdobić nasze stoły, ale również stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ważne by był on oryginalny, ponadczasowy i wykonany z najlepszej jakości materiałów.
stół
Opracowanie: ZP „Ćmielów”
Na podstawie: ZP „Ćmielów”

Jak gustownie ubrać stół na Wielkanoc?

Wielkanocny stół to miejsce magiczne. Nie tylko z powodu królujących na nim pękatych bab, warzywnych sałatek czy aromatycznego żurku. Stół to przede wszystkim miejsce, gdzie gromadzą się nasi bliscy, by razem cieszyć się Świętami oraz wspólnie spędzanym czasem. Te uroczyste chwile chcemy zwykle zaakcentować pięknym przybraniem stołu.
Filiżanki z kolekcji Rosalinda marki Gift Collection
Opracowanie: www.pieknowdomu.pl
Na podstawie: www.pieknowdomu.pl

Porcelana w wiosennej szacie

Świeże kwiaty w soczystych, intensywnych kolorach to niezawodny sposób na radosną aranżację wnętrz, niestety na takie możliwości musimy jeszcze trochę poczekać. Co zrobić, gdy za naszymi oknami natura budzi się leniwie do życia, a pachnących kwiatów jak na lekarstwo? Kolekcja Rosalinda marki Gift Collection to sposób na odrobinę wiosny o każdej porze roku.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.