Rusztowania
rusztowania
Opracowanie: James Case
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdźmy co będzie niezbędne

Kiedy decydujemy się na ocieplenie swojego domu, lub chcemy wstawić okna, lub zmienić coś na dachu, to bez wątpienia pragniemy mieć pewność, że w momencie wypełniania tych wszystkich robót jesteśmy bezpieczni. Przez to właśnie powinniśmy włożyć wszelkich sił, aby na placu naszej budowy znalazły się sprzęty, które pomogą nam dotrzeć rzeczywiście wysoko, a jednocześnie będą oferowały nam świadomość, że nie spadniemy.
rusztowanie arad
Opracowanie: arad.pl
Na podstawie: arad.pl

Rusztowania stosowane w przemyśle

W różnych gałęziach przemysłu stosuje się mnóstwo rodzajów rusztowań. Każde z nich przystosowane są do innych celów, każde są nieco inaczej skonstruowane i mają oczywiście za zadanie jak najbardziej ułatwiać prace, przy których się ich używa. Niezależnie od zadań rusztowania najczęściej wykonywane są z dwóch materiałów. Popularne od pewnego czasu są rusztowania aluminiowe.
ogrodzenie
Opracowanie: ARAD
Na podstawie: ARAD

Polska – wielki plac z budową

Euro 2012 to wielka sportowa impreza która dała naszemu krajowi wielki skok cywilizacyjny. Nigdy przedtem nie konstruowano tu tyle, co niedawno, nigdy przedtem nie tworzono tyle kluczowych inwestycji. Inwestycji, które przetrwają. Stadiony przejmą rozgrywki Ekstraklasy, autostrad i obwodnic nikt po Euro nie zamknął. Podobnie w przypadku dworców, portów lotniczych, kamienic, upiększonych ulic i ogólnej infrastruktury, ukończonej w czasie przygotowań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.