Konkurs
biuro
Opracowanie: Startup Stock Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trzeba zastanowić się nad otworzeniem własnej działalności oraz bycie szefem

Jesteś młodą, ambitną osobą i właśnie zakończyłeś studia z dobrym wynikiem na dyplomie? Zastanawiasz się co dalej zrobić ze swym życiem, w którym kierunku podążyć aby nastawić się na sukces? Marzysz o niezależności od rodziców oraz swego przyszłego, potencjalnego pracodawcy? Wierzysz w swoje możliwości, masz mnóstwo pomysłów i nie lubisz jak ktoś mówi tobie co masz zrobić?
plakat
Opracowanie: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie: FFiL Śnieżka SA

Konkurs „Magia Barw”: projekt grafiki na ścianę

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., producent farb Magnat organizuje konkurs „Magia Barw”, w którym główną nagrodą jest 5000 zł.

Celem konkurs skierowanego do użytkowników portalu Facebook jest zachęcenie internautów do stworzenia projektu grafiki na ścianę i dołączeniu go do formularza aplikacyjnego.
konkurs projekt łazienki
Opracowanie: Sanitec KOŁO

Konkurs na "Projekt Łazienki 2010"

XII edycja konkursu na "Projekt Łazienki" cieszy się dużym zainteresowaniem internautów, o czym świadczy liczba wizyt na specjalnej stronie internetowej oraz pobranych z niej materiałów konkursowych. Zbliża się ostateczny termin składania prac, czyli 18 maja 2010 r. Na autora najlepszego projektu czeka 20 tysięcy złotych!
zielone podwórka
Opracowanie: www.allforplanet.pl

Akcja "Zielone podwórka"- przyłącz się!

Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie. Ta ponadczasowa maksyma nie wychodzi z użycia. Jeśli w piękny wiosenny dzień wyglądasz za okno i zamiast pąków drzew widzisz tylko szare blokowiska, połamane ławki oraz rozbite lampy weź udział w akcji Fundacji ALL FOR PLANET "Zielone podwórka". Miej wpływ na miejsce, w którym żyjesz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.