Wiertarki
Wiertarko wkrętarka akumulatorowa GRAPHITE 2 x 20 V
Opracowanie: Graphite
Na podstawie: Graphite

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GRAPHITE

Nadeszła długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią rozpoczął się sezon domowych remontów. Równocześnie, marka GRAPHITE wprowadziła na rynek nowoczesną wiertarko – wkrętarkę, która dzięki małej wadze i dużej wydajności ma szansę stać się mocnym punktem wyposażenia każdego warsztatu.
Urządzenie jest bezprzewodowe, co gwarantuje użytkownikowi swobodną pracę w domu i ogrodzie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wiercenie z udarem, bez udaru i wkręcanie

Bosch wprowadza na rynek nowy model Uneo Maxx, który różni się od modelu Uneo mocniejszym, wymiennym akumulatorem o dłuższym czasie pracy i posiadającym szybszą ładowarkę. Urządzenie łączy w sobie trzy funkcje: młota udarowo-obrotowego, wiertarki i wkrętarki. Lekkie i poręcze narzędzie jest idealne dla użytkowników, którzy regularnie i intensywnie zajmują się pracami w domu i ogrodzie.
Sprzęgło przeciążeniowe Anti Rotation gwarantuje wyższy standard bezpieczeństwa pracy.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wysoka wydajność wiercenia

GSB 162-2 RE Professional firmy Bosch to nowa, wydajna wiertarka udarowa, umożliwiająca wykonanie zaawansowanych prac z użyciem diamentowych koronek wiertniczych. Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 1 500 W oraz sprzęgło przeciążeniowe Anti-Rotation, zwiększające bezpieczeństwo pracy. Dzięki temu idealnie sprawdza się przy wyjątkowo wymagających pracach. Produkt dostępny jest w sprzedaży od stycznia.
Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Najmniejsze i rekordowo wytrwałe wiertarko-wkrętarki

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe GSB 14,4 V-LI Professional i GSB 18 V-LI Professional z linii „dynamicseries“ są przykładem idealnego połączenia niezwykle kompaktowej konstrukcji i wydajności. Dzięki bardzo krótkiemu korpusowi (tylko 195 mm) są najmniejszymi akumulatorowymi wiertarko-wkrętarkami udarowymi w swojej klasie. Posiadają funkcję wiercenia z udarem do wykonywania otworów w murze. Osiągają wysoki moment obrotowy dzięki zastosowaniu nowej koncepcji przekładni oraz 4-biegunowego silnika Bosch.
Wiertarko wkrętarka akumulatorowa GSR Mx2Drive
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wygodne wiercenie i wkręcanie w formacie kieszonkowym

Prace związane z wierceniem i wkręcaniem wymagające trzymania urządzenia w górze lub wykonywane w miejscach trudno dostępnych zdarzają się bardzo często. Aby im sprostać, użytkownicy potrzebują poręcznej i jednocześnie wydajnej wiertarko-wkrętarki akumulatorowej. Bosch wprowadza na rynek produkt, który jest odpowiedzią na potrzeby profesjonalnych użytkowników. Nowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR Mx2Drive Professional to idealne narzędzie do wymienionych zadań, ponieważ łączy w sobie maksymalną moc i zwartą konstrukcję.
Nowa sieciowa wiertarko wkrętarka Skil Energy 6223
Opracowanie: Skil
Na podstawie: Skil

Komfort i wydajność

Nowa sieciowa wiertarko-wkrętarka Skil Energy (model 6223) to innowacyjny produkt, ustanawiający nowy standard w dziedzinie wkręcania i wiercenia. Przy projektowaniu tego narzędzia szczególną uwagę zwrócono na komfort pracy związany z wkręcaniem. Urządzenie jest lekkie, wydajne i ergonomicznie zbudowane. Nowy produkt Skila dostępny jest w sprzedaży od kwietnia.
Wiertarka marki Bosch
Opracowanie: Bosch Sp. z o.o.
Na podstawie: Bosch Sp. z o.o.

Wydajność i precyzja nowych wiertarek

Optymalny rezultat wiercenia wymaga mocy i precyzji. Te dwie cechy posiadają nowe wiertarki GBM 6 RE Professional oraz GBM 10 RE Professional firmy Bosch, które pojawiły się na rynku w lipcu. Dzięki innowacyjnym funkcjom umożliwiają użytkownikom profesjonalnym bardziej efektywną pracę.
Narzędzia ogrodowe
Opracowanie: Paul Albertella
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/paulspace/3497881967/

Narzędzia ogrodowe

Sprzęt często decyduje o jakości wykonywanej przez nas pracy oraz o tym, czy wykonywana w ogrodzie praca będzie dla nas przyjemnością, czy katorgą. Wyłącznie narzędzia dobrej jakości umilą naszą pracę. Kupno tańszego sekatora być może nie odczujemy w budżecie domowym, ale kupno dwóch czy trzech tańszych w roku z pewnością.
wiertarki
Opracowanie: KRESS

Wiertarka elektropneumatyczna

Jeśli marzysz o sprzęcie, który nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych momentach, który dzięki swej sile jest w stanie sprostać najcięższym materiałom a przy tym jest ultra lekki, zwróć się ku produktom firmy KRESS...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.