Pomieszczenie
fotoobraz - przykład
Opracowanie: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesujące zaplanowanie urządzania naszego mieszkania

Urządzając dom bądź mieszkanie bardzo często zastanawiamy się w jaki unikalny sposób możemy je ciekawie ozdobić. Wbrew pozorom rozwiązań jest wiele. Wystarczy nieco pomysłowości, by urządzić bardzo oryginalne wnętrze, jakie będzie idealnie dostosowane do naszego charakteru oraz zainteresowań. W takim wnętrzu nie tylko będziemy czuć się świetnie, ale również będzie ono zaskakujące dla naszych gości.
meble
Opracowanie: Skagerak
Na podstawie: Calvado.pl

Zalety i wady mebli robionych na wymiar - zobacz które meble kupić

Jeśli chcemy, aby nasze mieszkanie wyróżniało się i było wyjątkowe, warto zastanowić się nad zamówieniem mebli na wymiar. Meble na wymiar Wrocław mogą okazać się wspaniałą opcją dla osób, które dbają o niepowtarzalność i chcą się wyróżniać.
Oczywiście często zdarza się, że meble tego typu zamawiamy nie tylko z powodów osobistym preferencji stylistycznych, ale także dlatego, że wymaga tego rozkład mieszkania lub kształt danego pomieszczenia.
Opracowanie: paulr.ca

Szkło i metal w aranżacji domu

Współczesny, minimalistyczny design zyskuje na popularności coraz bardziej. Już nie tylko w wielkich biurowcach, ale też w naszych własnych mieszkaniach wykorzystuje się do wykańczania wnętrz materiały takie jak stal czy szkło. Nikogo nie dziwią już surowe betonowe konstrukcje w mieszkaniach, w szczególności jeśli są to lokale typu loft, do których idealnie pasuje taki przemysłowy styl wystroju. Również „zwyczajne” mieszkanie w bloku da się diametralnie zmienić wykorzystując tego rodzaju stylistykę.
Czarne meble z kolekcji Cubby
Opracowanie: Marbet Style
Na podstawie: Marbet Style

Tworzymy kącik książkowy w wymarzonym gniazdku

Ogromny dom, w którym znajdzie się miejsce na najróżniejsze pomieszczenia, to pragnienie niejednego z nas. Wspaniale byłoby mieć do swojej dyspozycji miejsce,gdzie będziemy oglądać tylko telewizję. Takie prywatne kino, z wygodnymi kanapami i ekranem na całą ścianę to pragnienie głównie dzieci. Z kolei nieco starsi pragną zakątka, w którym można się zrelaksować i w ciszy oddać ulubionemu zajęciu- czytaniu książek. Czy biblioteczka to jedynie pokorne życzenie?
pokój dziecka
Opracowanie: Studio Caramella
Na podstawie: Studio Caramella

Fototapety dla placówek dydaktycznych

Wybranie dobrej tapety na ścianę nie bywa zwyczajowo rzeczą łatwą, w szczególnie jeśli kwestia ta dotyczy przedszkoli i żłobków. Jak sprawić, aby wybrana tapeta nie odbijała się niepożądanie na psychice najmłodszych? Wiadomo przecież z badań psychologicznych, że różne kolory, odmiennie wpływają na nastrój dzieci. Aby więc trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Świetnym zamysłem będzie nabycie popularnych i cenionych przez większość użytkowników fototapet ściennych. Fototapety dla dzieci są o wiele bardziej intrygujące od przestarzałych wzorów tapet, czerpiących ze sztuki z ubiegłego wieku.
lampy
Opracowanie: www.LampYY.pl

współczesne tendencje w oświetleniu

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – cytując Kazika. I trzeba się z tym zgodzić. W Polsce czas jesienno-zimowy ciągnie się długo a ilość promieni słonecznych docierających do powierzchni jest niewystarczająca co bardzo negatywnie wpływa to na nasze samopoczucie. Depresja oraz brak energii dopada nas o wiele częściej i silniej niż latem. Można poprawić tę sytuację zapewniając sobie odpowiednią ilość światła sztucznego, a wybór tu jest nieograniczony.
Opracowanie: tanakawho

Na co zwrócić uwagę wybierając płytki na podłogę?

W czasach teraźniejszych producenci polecają nam różne płytki. Wybór jest ogromny począwszy od faktury kończąc na barwach i odcieniach płytek. Do małych pomieszczeń należy dopasować płytki jasne, które optycznie je zwiększą. Do miejsc wąskich zalecane jest użycie płytek podłużnych, które optycznie je wydłużą. Tymczasem, gdy nasze pomieszczenie jest duże możemy zastosować ciemniejsze płytki o wyrazistych wzorach. Dzięki temu możemy urządzić dane pomieszczenia tak jak to sobie wyobraziliśmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.