Diody
Softstarty
Opracowanie: Wagner Tamanaha
Na podstawie: http://www.flickr.com

prekursorskie rezultaty automatyki

Jako rzeczoznawca w sferze bezpieczeństwa ludności, maszyn i środowiska, firma Pilz przekazuje na całym globie wyjścia przystosowane do pojedynczych wymagań użytkowników ze jakichkolwiek sektorów przemysłu. Pomiędzy nimi zmienia się stany nasycenia i zatkania. Potrafią mieć one rozmaite modulowane długości w zależności od tego, który zasilacz impulsowy się posiada. Częstotliwość impulsów okazuje się przy tym większa od częstotliwości sieci energetycznej.
Stylowe lampiony do ogrodu
Opracowanie: Praktiker
Na podstawie: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.

Wymieniamy oświetlenie na LED

Moda na nowe żarówki nasila się. Możemy zmniejszyć stopniowo rachunki za prąd i próbujemy nowoczesnych możliwości. LED to stosunkowo nowa technologia, a zdobyła od razu popularność. Kilka lat temu zamieniliśmy zwykłe żarówki na świetlówki energooszczędne, a już wkroczyło nowe, lepsze rozwiązanie. Obecnie telewizory są dostępne w tej technologii. Faktycznie LED może oznaczać wyjątkowy?
Światła LED
Opracowanie: Yasna Communications
Na podstawie: Yasna Communications

Światła led - oryginalna technologia

Światło i źródło światła led nazywa się zjawiskiem elektroluminescencji, czyli zdolności wydzielania efektów świetlnych w momencie gdy płynie przez nie prąd. Jego powstanie zawdzięcza się przyłożeniu specjalnej diody oraz napięcia i w połączeniu z prądem elektrycznym.Ta nowoczesna technologia nie będzie się bez użycia nowoczesnej elektroniki.
lampy
Opracowanie: TECHNOLUX
Na podstawie: TECHNOLUX

Nowoczesne oświetlenie domu

Nieustannie zmieniają się trendy w branży oświetleniowej. Najpierw modne były wielkie wiszące lampy sufitowe, najlepiej jak najbardziej ozdobne, z wieloma kloszami, złoceniami i z podobnymi elementami. W każdym domu musiał być wspaniały żyrandol.
Lampa
Opracowanie: Swadilfari
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

Kupując kluczowy element w mieszkaniu i ogródku, jakim jest oświetlenie, warto zastanowić się nad wyborem lamp opartych na diodach led. To technologia z lat sześćdziesiątych, ale do masowego użytku weszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym niedługim tekście uświadomię wam, iż ta niewiarygodnie praktyczna technologia powinna na stałe zagościć w waszym gospodarstwie domowym.
reflektor diodowy
Opracowanie: Steinel
Na podstawie: Steinel

Reflektor diodowy

Niepozorna dioda LED, dzięki swej fenomenalnej wydajności, niesłychanie długiej żywotności i niewielkim rozmiarom szturmem podbiła rynek oświetleniowy dokonując na nim prawdziwej rewolucji. Firma Steinel wykorzystując te znakomite właściwości diod LED-owych poszerzyła swoją ofertę o dwa modele zewnętrznych reflektorów XLed, otwierając przed nami nowy wymiar energooszczędności i funkcjonalności...
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Światło w ogrodzie

Nastrojowo oświetlony ogród może stać się miejscem, gdzie w gronie przyjaciół będziemy spędzać pogodne, letnie wieczory. Światło na zewnątrz jest przydatne nie tylko ze względów estetycznych. Dzięki oświetleniu zieleni wokół domu możemy w każdej chwili zobaczyć co się dzieje na zewnątrz.
oświetlenie

Słońce w domu

Firma Philips stworzyła urządzenie o nazwie GoLite Blu, które jest idealne na okres jesienno-zimowy, kiedy dni są krótkie i można odczuwać brak światła słonecznego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.