Wkrętarki
muzycznie
Opracowanie: Martin Fisch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaka jest rola muzyki w naszym życiu i w otaczającym nas świecie

Sukienki są kategorycznie jednym z najbardziej atrakcyjnych strojów dla kobiet, bez względu na okazję. Na rynku proponowane są sukienki codzienne i wyjściowe, dlatego bez większego kłopotu można znaleźć najbardziej satysfakcjonujący dla siebie produkt. Wbrew wyobrażeniom, urządzenie domu, czy mieszkania nie jest bardzo kosztowne. Dobór kolorystyki ścian, mebli, podłóg i dodatków powinien być rozsądny i wyważony. W konsekwencji nie musimy zlecać tego zadania firmie, która zajmuje się dekoracją wnętrz- nikt obcy nie zna nas tak dobrze jak my sami:).
Nowe kompaktowe narzędzia firmy Bosch.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Jakie narzędzia kupić

Coraz bliżej chłodne miesiące, jesień i zima. Ciężej będzie uprawiać sporty na powietrzu, pewnie również będziemy mieć mniejszą ochotę do wychodzenia z mieszkania. Można jednak w tym okresie oddać się innemu hobby. Na przykład stolarce. Zależnie od tego jak dużo możemy na to przeznaczyć miejsca, musimy odpowiednio zaplanować własny warsztat.
Wiertarko wkrętarka akumulatorowa GRAPHITE 2 x 20 V
Opracowanie: Graphite
Na podstawie: Graphite

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GRAPHITE

Nadeszła długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią rozpoczął się sezon domowych remontów. Równocześnie, marka GRAPHITE wprowadziła na rynek nowoczesną wiertarko – wkrętarkę, która dzięki małej wadze i dużej wydajności ma szansę stać się mocnym punktem wyposażenia każdego warsztatu.
Urządzenie jest bezprzewodowe, co gwarantuje użytkownikowi swobodną pracę w domu i ogrodzie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wiercenie z udarem, bez udaru i wkręcanie

Bosch wprowadza na rynek nowy model Uneo Maxx, który różni się od modelu Uneo mocniejszym, wymiennym akumulatorem o dłuższym czasie pracy i posiadającym szybszą ładowarkę. Urządzenie łączy w sobie trzy funkcje: młota udarowo-obrotowego, wiertarki i wkrętarki. Lekkie i poręcze narzędzie jest idealne dla użytkowników, którzy regularnie i intensywnie zajmują się pracami w domu i ogrodzie.
Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Najmniejsze i rekordowo wytrwałe wiertarko-wkrętarki

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe GSB 14,4 V-LI Professional i GSB 18 V-LI Professional z linii „dynamicseries“ są przykładem idealnego połączenia niezwykle kompaktowej konstrukcji i wydajności. Dzięki bardzo krótkiemu korpusowi (tylko 195 mm) są najmniejszymi akumulatorowymi wiertarko-wkrętarkami udarowymi w swojej klasie. Posiadają funkcję wiercenia z udarem do wykonywania otworów w murze. Osiągają wysoki moment obrotowy dzięki zastosowaniu nowej koncepcji przekładni oraz 4-biegunowego silnika Bosch.
Wiertarko wkrętarka akumulatorowa GSR Mx2Drive
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wygodne wiercenie i wkręcanie w formacie kieszonkowym

Prace związane z wierceniem i wkręcaniem wymagające trzymania urządzenia w górze lub wykonywane w miejscach trudno dostępnych zdarzają się bardzo często. Aby im sprostać, użytkownicy potrzebują poręcznej i jednocześnie wydajnej wiertarko-wkrętarki akumulatorowej. Bosch wprowadza na rynek produkt, który jest odpowiedzią na potrzeby profesjonalnych użytkowników. Nowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR Mx2Drive Professional to idealne narzędzie do wymienionych zadań, ponieważ łączy w sobie maksymalną moc i zwartą konstrukcję.
montaż
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Kobiece majsterkowanie

Kobiet nie przerażają już tematy, dotychczas uznawane za męskie. Wykonywanie drobnych napraw, powieszenie obrazu, czy półki, pomalowanie pokoju – to wszystko z powodzeniem może być wykonane przez przedstawicielkę płci pięknej. Dlatego warto skompletować, chociaż minimalny, domowy zestaw narzędzi. Dzięki temu będziemy zawsze przygotowane i to naprawdę na każdą sytuację...
Nowa sieciowa wiertarko wkrętarka Skil Energy 6223
Opracowanie: Skil
Na podstawie: Skil

Komfort i wydajność

Nowa sieciowa wiertarko-wkrętarka Skil Energy (model 6223) to innowacyjny produkt, ustanawiający nowy standard w dziedzinie wkręcania i wiercenia. Przy projektowaniu tego narzędzia szczególną uwagę zwrócono na komfort pracy związany z wkręcaniem. Urządzenie jest lekkie, wydajne i ergonomicznie zbudowane. Nowy produkt Skila dostępny jest w sprzedaży od kwietnia.
Nowe kompaktowe narzędzia firmy Bosch.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Najbardziej kompaktowe narzędzia w klasie 10,8 V

Nowe narzędzia firmy Bosch dla profesjonalistów (wiertarko-wkrętarka GSR 10,8-2-LI oraz wkrętarka GSR 10,8-LI) charakteryzują się niewielkim rozmiarem, który znacznie ułatwia pracę w miejscach trudno dostępnych oraz gdy wymagane jest trzymanie urządzenia w górze. Obie nowości zasilane są ogniwami litowo-jonowymi z technologią Bosch Premium wydłużającą żywotność akumulatora nawet o 400%. Cechą charakterystyczną narzędzi jest również 2-biegowa przekładnia osiągająca moment obrotowy 30 Nm.
wkrętarki
Opracowanie: Proma Polska

Wkrętarka kątowa - do miejsc trudno dostępnych

Szczególnie ceniona przez monterów jest praktyczność urządzenia i szerokie spektrum jego zastosowań. Nowa Wkrętarka kątowa marki WORX ułatwia wkręcanie śrub w miejscach trudno dostępnych. Jej ergonomiczny kształt czyni z niej niezbędny element naszego warsztatu.

Akumulatorowa wkrętarka marki WORX wyposażona jest w akumulator o pojemności 2,2 Ah wykonany w technologii nikolowo-kadmowej, o napięciu znamionowym 12V...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.