Szlifierki
screen z gry komputerowej
Opracowanie: Swazi98chafin
Na podstawie: http://www.flickr.com

W które gry bardziej opłaca się grać: w komputerowe czy planszowe?

Rynek gier jest mocno dynamiczną branżą. Corocznie przybywa tu wiele tytułów. Ludzie nieustannie je kupują, ponieważ w naszych trudnych czasach gry są oderwaniem się od trudów dnia codziennego. Zarówno gry planszowe, jak i komputerowe cieszą się dużą popularnością. Jedni wolą zatopić się w wirtualnej rzeczywistości, drudzy grę wśród najbliższych.
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Poręczne urządzenia do wielu prac szlifierskich

Kompaktowy i ergonomiczny kształt nowych narzędzi Bosch z linii profesjonalnej umożliwia wszechstronne prace szlifierskie. Urządzenia wyposażono w mocny silnik 600/650 W z systemem łagodnego rozruchu, który zapewnia szybkie tempo pracy. Blokada Kickback Stop gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Oba modele są dostępne w sprzedaży od kwietnia 2011.
Wytrzymałe i wydajne narzędzie do cięcia metalu GCO 2000 Professional
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wytrzymałe i wydajne narzędzie do cięcia metalu

W warsztacie czy na budowie profesjonalni użytkownicy wykonują zaawansowane prace wymagające zastosowania bardzo wytrzymałych i wydajnych narzędzi. Takim właśnie produktem jest wprowadzona w czerwcu na rynek szlifierka do cięcia metalu firmy Bosch, model GCO 2000 Professional.
Nowe dłuto płaskie RTec Sharp SDS max firmy Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Innowacyjne wiertła do pracy na sucho

Bosch wprowadza na rynek innowacyjne wiertła diamentowe, którymi można wiercić w bardzo twardych płytkach, bez stosowania wody do chłodzenia wiertła. Program obejmuje sześć wierteł diamentowych typu „easyDRY“ o średnicach od 6 do 14 mm (które można stosować z wkrętarkami akumulatorowymi i sieciowymi wyposażonymi w uchwyt wiertarski 13 mm) oraz 23 wiertła (korony) diamentowe typu „DRYSpeed“ o średnicach od 14 do 83 mm (które można stosować ze szlifierkami kątowymi).
szlifierka
Opracowanie: KRESS
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/2500%20WSB%20od%20ukosa.jpg

Szlifierka kątowa KRESS

Od szlifierek wymagamy, by były silne i wydajne. Jeżeli do dużej mocy dołożymy jeszcze niespotykany do tej pory komfort użytkowania – otrzymamy maszynę będącą odzwierciedleniem marzeń operatora. Taka właśnie jest nowa szlifierka kątowa 2500 WSB 230 marki KRESS...
szlifierki
Opracowanie: Proma Polska

Szlifierka oscylacyjna - dla fachowców

Narzędzia eksploatowane w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli powinny mieć dużą moc i być wyjątkowo trwałe. Stworzona specjalnie dla fachowców Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX spełnia te funkcje, wyróżniając się jednocześnie nowoczesną, ergonomiczną budową.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.