Wnętrz
aranżacja wnętrz
Opracowanie: www.fotorolety.com
Na podstawie: www.fotorolety.com

Eklektyczna dekoracja mieszkań, wnętrz i lokali usługowych

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawę, kiedy jedynym słusznym (i osiągalnym) wystrojem wnętrz była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że odwiedzając kogoś zastaniemy tam ten sam wystrój, który oglądaliśmy także przecież we własnym domu. Sytuacja taka miała miejsce, kiedy żadne trendy nie były w stanie przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na poznanie czegoś nowego, co mogłoby zastąpić zastany schemat. A jak to wygląda dziś?
Biokominek Tetris marki Horus
Opracowanie: Horus
Na podstawie: Horus

Tetris – więcej niż biokominek

Co wspólnego ma biokominek Tetris z popularną w latach 80 i 90–tych grą komputerową? Nazwa to nie jedyny element łączący włoskie urządzenie z klasyczną układanką. Ekologiczny kominek składa się z kilku modułów, które można dowolnie przesuwać i obracać jak słynne klocki w grze, tworząc w ten sposób różnorodne aranżacje. Mimo wyraźnych podobieństw do słynnej gry, model tego biokominka nie jest zwykłą układanką a wyrafinowanym i niebanalnym rozwiązaniem dla wnętrz.
Vintage najlepiej czuje się w kuchni
Opracowanie: Anna Koszela
Na podstawie: Anna Koszela

Vintage najlepiej czuje się w kuchni

Vintage z rozmachem wkroczył do naszych domów, a szczególną sympatią obdarzył kuchnię. To właśnie w niej najłatwiej oddać przytulny, bezpretensjonalny klimat charakterystyczny dla tego stylu. Jak to zrobić podpowie architekt wnętrz Anna Koszela.
Aranżacja wnętrz
Na podstawie: www.homplex.pl

Nowoczesna aranżacja wnętrz – to proste

Podkreślam z góry, poniższy tekst został stworzony przez mężczyznę i dla mężczyzny. Dla pań okaże się pewnie zbyt banalny, dla specjalistę od domów wręcz prostacki. Ja jednakże chcę uczynić prostszym panu, który jest odpowiedzialny za dekorowanie mieszkania na własną rękę, ciężki temat, jakim jest wystrój wnętrz.
Color Samples   aranżacja
Opracowanie: Benjamin Moore Sp. z o.o.
Na podstawie: http://benjaminmoore.pl/

Pospolite błędy w planowaniu remontu

Masz ochotę wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub wyremontować stare, ale dekoracje wnętrz to skomplikowane zadanie? Szczególnie realizowane samodzielnie i za niewielkie pieniądze. Poniżej znajdą Państwo kilka sugestii, które na pewno się w tym przydadzą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.