Oświetlenie
Lampy wiszące
Opracowanie: Mavis
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/

Oświetlenie w naszym mieszkaniu

Urządzanie wnętrza to bardzo ciężka sprawa. Musimy pamiętać o wielu drobiazgach, gdyż pojedynczy, nawet bardzo niepozorny detal, posiada duże znaczenie. Bardzo łatwo jest się w tym zamieszaniu pogubić. Stąd też powinniśmy dużo wcześniej przygotować się do tej pracy. Dobrze jest przemyśleć sobie dokładnie urządzenie każdego pomieszczenia i powoli wcielać w życie wszelkie wytyczne projektu.
Opracowanie: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

W jaki sposób urządzić przestrzeń biura?

Na całościowy wizerunek naszego przedsiębiorstwa wpływa wiele kwestii. Oczywiście, niezmiernie ważna jest wytrwała praca, która pomaga nam wprowadzić na rynek innowacyjny oraz atrakcyjny dla potencjalnego nabywcy towar. Wielkie znaczenie mają także ludzie, których zatrudniamy. To także dzięki ich odpowiednim kwalifikacjom zyskujemy następnych klientów, a nasz interes ciągle się rozwija. Ale jest jeszcze jeden faktor, o którym czasami zapominamy. Niezmiernie istotne dla pozytywnego wizerunku naszego przedsiębiorstwa jest odpowiednio zaaranżowane biuro.
Stylowe lampiony do ogrodu
Opracowanie: Praktiker
Na podstawie: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
Opracowanie: INTERNITY

Jak kupić dobre lampy kuchenne?

W natłoku firm zajmujących się takiego rodzaju działalnością łatwo się pogubić. Sporo zależy tu od indywidualnych wymogów,a także od przyzwyczajeń klienta. Czy ktoś chce mieć skromne oświetlenie punktowe czy celuję w odrobinę ekstrawagancji? Od odpowiedzenia sobie na to pytanie zależy wiele kwestii związanych z oświetleniem kuchni czy z zakupem choćby lampek biurowych. Lampki biurowe to bowiem ważny element wyposażenia pokoju, który pozwala oświetlić swoje miejsce pracy.
lampa wisząca
Opracowanie: INTERNITY
Na podstawie: INTERNITY

Oświetlenie w Twoim mieszkaniu

Remont to poważna rzecz. Można na nowo wymyślić wystrój, w których spędzamy czas – zarówno w pracy jak i w domu, zrealizować stare i poprawić jakość naszego otoczenia. Przy planowaniu zmian nie zapomnijmy o ważnym aspekcie: oświetleniu.
Opracowanie: stu spivack

Bajkowy ogród dzięki oświetleniu ogrodowemu.

Wszyscy fani powieści Frances Hodgson Burnett mieli z pewnością nie raz i nie dwa w ręku jedną z jej najpiękniejszych opowieści zastanawiających klasykę literatury pt. Tajemniczy Ogród. Chwila, w której Mary znajduje bramę do opuszczonego ogrodu i przywraca mu życie jest chyba jednym z najpiękniejszych. Opis budzącej się przyrody, dzięki której ogród znowu staje się miejscem, w którym można spędzać czas. Oprócz sezonowych porządków w ogrodzie ważne jest również jego zagospodarowanie. Aby przemienić swój tajemniczy ogród na ogród z bajki, powinniśmy wybrać do niego pasujące oświetlenie ogrodu.
lampy
Opracowanie: Technolux

Oświetlenie domów

Nie każdy orientuje się, jak kluczowe jest właściwe światło w życiu. Bez wątpienia najbardziej właściwe dla człowieka jest naturalne oświetlenie. Dużo analiz stwierdziło, że brak promieni słonecznych jest przyczyną zaburzeń psychicznych i fizycznych. Mieszkańcy półwyspu skandynawskiego chociażby regularnie cierpią na depresję.

Wymieniamy oświetlenie na LED

Moda na nowe żarówki nasila się. Możemy zmniejszyć stopniowo rachunki za prąd i próbujemy nowoczesnych możliwości. LED to stosunkowo nowa technologia, a zdobyła od razu popularność. Kilka lat temu zamieniliśmy zwykłe żarówki na świetlówki energooszczędne, a już wkroczyło nowe, lepsze rozwiązanie. Obecnie telewizory są dostępne w tej technologii. Faktycznie LED może oznaczać wyjątkowy?
lampy
Opracowanie: www.LampYY.pl

współczesne tendencje w oświetleniu

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – cytując Kazika. I trzeba się z tym zgodzić. W Polsce czas jesienno-zimowy ciągnie się długo a ilość promieni słonecznych docierających do powierzchni jest niewystarczająca co bardzo negatywnie wpływa to na nasze samopoczucie. Depresja oraz brak energii dopada nas o wiele częściej i silniej niż latem. Można poprawić tę sytuację zapewniając sobie odpowiednią ilość światła sztucznego, a wybór tu jest nieograniczony.
Światła LED
Opracowanie: Yasna Communications
Na podstawie: Yasna Communications

Światła led - oryginalna technologia

Światło i źródło światła led nazywa się zjawiskiem elektroluminescencji, czyli zdolności wydzielania efektów świetlnych w momencie gdy płynie przez nie prąd. Jego powstanie zawdzięcza się przyłożeniu specjalnej diody oraz napięcia i w połączeniu z prądem elektrycznym.Ta nowoczesna technologia nie będzie się bez użycia nowoczesnej elektroniki.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.