Brodzik
konsola ouiya
Opracowanie: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com

OfertyOpcje producenta gier komputerowych

Jazda rowerem powoduje, że będziemy o wiele bardziej radośni. Jeżeli wysiłek fizyczny sprawia wiele radości, zapewne będziemy dużo rzadziej skarżyli się na własne codzienne funkcjonowanie. Polska niestety jest miejscem, w którym to niemal każdy nieustannie narzeka, nic się nie podoba. Uogólnienie, lecz czy faktycznie nie pasujemy do owego opisu? Walczmy z beznadziejnym humorem, ale również niepotrzebnymi kilogramami. Rzeczywistość jest taka, że Rowery w każdym przypadku są wielką pomocą.
Jak wybrać kabinę natryskową?
Opracowanie: DEANTE
Na podstawie: DEANTE

Kanty lub krągłości – jak wybrać kabinę natryskową?

Półokrągła pozwala oszczędzić miejsce, prostokątna zapewnia więcej przestrzeni – dobrze dobrana kabina natryskowa pomoże zaaranżować łazienkę idealną. Ekspert firmy Deante podpowiada, na co zwrócić uwagę wybierając kabinę i brodzik.
Bezpieczna i wygodna łazienka dla każdego
Opracowanie: Deante Sp. J.
Na podstawie: Deante Sp. J.

Bezpieczna i wygodna łazienka dla każdego

Osoby starsze lub niepełnosprawne nie muszą podczas codziennej toalety być zdane na pomoc innych. Specjalistyczne akcesoria oraz odpowiednio duża przestrzeń, pozwolą im bezpiecznie i w nieskrępowany sposób, a co najważniejsze - samodzielnie korzystać z łazienki.
kabina prysznicowa
Opracowanie: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.

Kabina prysznicowa a styl łazienki

Wybierając kabinę prysznicową, zwracamy uwagę przede wszystkim na jej funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Nie można jednak pominąć kwestii jej wyglądu. Elementy wyposażenia w jednym stylu tworzą efekt harmonii i porządku w łazience.
prysznic
Opracowanie: Sanitec KOŁO

Wybrać wannę, czy brodzik?

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu i domu. Dbanie o codzienną higienę, często nabiera rangi niezwykłej, relaksującej ceremonii. Aby tak było, łazienka musi być urządzona zgodnie z gustem mieszkańców i adekwatnie do wielkości pomieszczenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.