Osiedla
przykładowy wystrój pokoju

Czas na własne cztery kąty

Każdy człowiek w jakimś momencie życia staje przed decyzją o kupnie własnego lokum. Wiąże się to ze sporą dawką nerwów, ogromną ilością biurokracji, lecz warto przez to przejść, bo radość jaką odczujemy odbierając klucze do własnych czterech kątów jest niewyobrażalna. Jak szukamy oferty, warto wpisać po prostu "szeregówki wrocław" i tak zacząć poszukiwania. A co dalej? To wyjaśnia ten artykuł!
mieszkanie - wystrój

Pora na własne mieszkanko

Każdy człowiek w pewnym momencie życia podejmuje decyzję o kupnie własnego lokum. Jest to powiązane z dużą dawką stresu, wielką ilością formalności, ale musimy przez to przejść, bo satysfakcja jaką odczujemy odbierając klucze do własnych czterech kątów jest nieporównywalna z niczym. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "mieszkanie wrocław sprzedam" by znaleźć wiele ofert. Ale jak wybrać najlepszą?
gazety
Opracowanie: DRB62
Na podstawie: http://www.flickr.com

Plusy i minusy mieszkania w stolicy

Poszukiwanie mieszkania w stolicy wydaje się być łatwe, przecież bez przerwy gdzieś coś się buduje. Warto do poszukiwań wykorzystać internet. Kilka haseł wpisanych w wyszukiwarkę pomoże wyklarować sprawę. Najpierw powinniśmy zdecydować, w której części miasta chcielibyśmy mieszkać, bo wówczas można zawęzić poszukiwania.
Osiedle Cztery Pory Roku
Opracowanie: Grupa Archicom
Na podstawie: Grupa Archicom

Cztery Pory Roku - osiedle przyjaznych mieszkańców

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe coraz częściej odchodzą od idei miejskich sypialni. Osiedla muszą oferować swoim mieszkańcom infrastrukturę oraz przestrzeń, która nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale też pomoże w zagospodarowaniu czasu najmłodszym i będzie sprzyjać integracji z sąsiadami.
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Ogrody na dachach

Do niedawna posiadanie własnego skrawka zieleni było przywilejem wyłącznie tych, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych, segmentach czy na parterach bloków. Jednak dysponowanie „parterowym” ogródkiem nie jest jednoznaczne z możliwością swobodnego wypoczynku - wścibscy przechodnie, czy śmieci przerzucane przez ogrodzenie, często odbierają radość z przebywania na świeżym powietrzu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.