Kredyt
Gdańsk
Opracowanie: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mieszkania na obszarze Gdańska są naprawdę godne zainteresowania!

Na mapie naszego kraju w sumie można odnaleźć kilka tych miast, które prężnie się rozwijają, powodują, że niejako ludzie z mniejszych miast bądź wiosek mają okazję zamieszkać w nich, funkcjonować na dosyć korzystnym poziomie. Wiadoma sprawa - ciągle nawet najzamożniejsze miasta w naszym kraju nie są tak bogate jak Oslo, Madryt czy Bonn, ale na całe szczęście błyskawicznie gonimy liderów.
budowa domu
Opracowanie: TEKTUM
Na podstawie: TEKTUM

Budujemy budynek - o czym koniecznym jest pamiętać?

O swoim mieszkanku myślą wszyscy młodsi ludzie. Pragną się uniezależnić od matki i ojca i nareszcie zamieszkać we własnych czterech ścianach. Te pragnienia są bardziej odczuwalne, kiedy założymy własną rodzinę. W tym czasie definitywnie pragniemy się uniezależnić od rodziców i stać się panami we własnym domu. Jednakże, nie jest to w naszych czasach takie prostolinijne. Niezmiernie ciężko jest zdobyć kredyt na mieszkanie, a także zakupić je w niezawyżonej cenie. Dlatego wszyscy, którzy posiadają działkę budowlaną są niesamowitymi szczęściarzami.
Znak na ulicy w Gdańsku
Opracowanie: Thomas Quine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mieszkanie - wybierz świadomie

Każdy młody człowiek, a również każdy dojrzały, któremu jeszcze nie udało się kupić własnego domu i żyje w dzierżawionych lokalach, mieszkaniach czy chatkach, śni o tym, żeby móc w końcu osiąść i uznać pewne miejsce za swoje, którego konstrukcję nabył za własne pieniądze, a nie: którego prawo do korzystania wykupił za takie pieniądze. To zasadnicza różnica, także, gdy wejście w posiadanie własnej przestrzeni mieszkaniowej wymaga wzięcia kredytu i spłacania rat, które niewiele odbiegają wysokością od sumy, którą co miesiąc należy uiścić za najem podobnego mieszkania.
remont
Opracowanie: Dekoral
Na podstawie: Dekoral

Jak remontować, to tylko z dobrym fachowcem!

Przy obecnej sytuacji rynkowej coraz trudniej decydujemy się na zainwestowanie w zakup nowego mieszkania. Zmartwieni wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować ryzykownych decyzji finansowych. Banki również mniej przychylnym okiem patrzą na chętnych, którzy chcieliby wziąć 30-letni kredyt. Nie jest to taki problem znaczący jeśli mamy dach nad głową, gorzej, gdy pragniemy się iść na swoje, nie jest to od razu do wykonania.
farby elewacyjne_slider
Opracowanie: Dekoral Professional
Na podstawie: http://echopr.pl/PRASA/trwale_kolory_na_fasadach.jpg

Zapotrzebowanie na mieszkania w mieście Wrocław.

Łącznie z wiosennym czasem wzrasta popyt na mieszkania Wrocław, razem z innymi polskimi miastami, doznaje sezonowego spadku cen. Tendencja ta odwróci się w czasie wakacji i przypuszczalnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie świeży rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze cztery kąty.
Ogród na wsi
Opracowanie: Sideshow Bruce
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie domy kupujemy?

Ten rok szykuje duże zmiany w polskiej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na polepszenie kondycji rynku nieruchomości. Które mieszkania czy domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.