Boże Narodzenie
Świąteczne dekoracje stołu
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you

Nakrywamy do świątecznego stołu

W Święta Bożego Narodzenia w naszym domu nie może zabraknąć choinki, prezentów, śniegu... Ale ich najważniejszym elementem, bez którego świętowanie byłoby niemal niemożliwe, jest stół. Zadbajmy o to, by w te dni wyglądał naprawdę wyjątkowo.
bombka
Opracowanie: Andrea Fregnani
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zbliżają się Gwiazdka

Narodzenie Pańskie to święto przepełnione urokiem, domowego ciepła, miłości, które na ogół spędzamy w gronie bliskich nam osób. Jest to jedno z najdawniejszych świąt chrześcijańskich. Do wieczerzy wigilijnej siada się po zapadnięciu zmroku, w chwili, gdy za oknem wzejdzie pierwsza gwiazdka. Maluchy kochają wyczekiwać tego momentu, co jakiś czas podchodząc do okna i wyczekując jej.
Gwiazda Betlejemska
Opracowanie: Stars for Europe
Na podstawie: Stars for Europe

Gwiazda Betlejemska nieodłączny element Świąt Bożego Narodzenia

Święta bożego narodzenia uznawane są za jedne z najważniejszych w roku i wiążą się z pięknymi tradycjami. W tym okresie polskie domy przepełnione są licznymi ozdobami, które wprowadzają świąteczny nastrój i potęgują radosną atmosferę. Jedną z niezastąpionych roślin, stwarzających ogromną paletę możliwości dekoracyjnych, jest poinsecja, nazywana gwiazdą betlejemską. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby ta zimowa piękność, zamieniła się w niepowtarzalną dekorację.
Dekoracje świąteczne, naczynia, świeczniki
Opracowanie: Sagaform
Na podstawie: Myin.pl

Niepowtarzalna magia świąt

Przedświąteczny czas upłynie na przygotowaniach – zakupach, porządkach i aktywności kulinarnej. Piękne święta wymagają sporego nakładu pracy i wyjątkowej oprawy estetycznej, o którą warto zadbać już dziś. Nie zapominajmy jednak, że to przede wszystkim czas, kiedy jesteśmy wszyscy razem.
Dekoracje świąteczne, akcesoria kuchenne
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you

Kitchen Ideas: Zaproś święta do kuchni!

Czas świątecznego gotowania zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji home&you prezentuje Kitchen Ideas, specjalną kolekcję akcesoriów, które wprowadzą bożonarodzeniową magię także do naszych kuchni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.