Euro 2012
stadion
Opracowanie: Wiśniowski
Na podstawie: Wiśniowski

100 par drzwi do stadionu Legii

Już wkrótce Polska będzie gospodarzem Piłkarskich Mistrzostw Europy – Euro 2012. Wiele stadionów musiało przejść gruntowne modernizacje. Wśród nich stadion Legii w Warszawie, obecnie przez wielu uważany za wzorcowy obiekt sportowy.
biurowiec
Opracowanie: DEKA Inwestycje
Na podstawie: DEKA Inwestycje

Baza noclegowa na Euro 2012

Stan przygotowania bazy noclegowej na Euro 2012 nie spędza snu z oczu przedstawicielom spółki PL.2012. Polskie Miasta-Gospodarze deklarują gotowość do przyjęcia kibiców, którzy już za rok zapełnią nasze ulice, restauracje, hotele, a przede wszystkim stadiony.
stadion
Opracowanie: LEGI Polska
Na podstawie: LEGI Polska

Ogrodzenie systemowe wokół stadionu

LEGI Polska, dystrybutor ogrodzeń systemowych zaopatrzy warszawski Stadion Narodowy w ogrodzenia. To już trzeci, po Stadionie Miejskim w Poznaniu i PGE Arenie Gdańsk, obiekt zmagań EURO 2012, który wybrał produkowane w Wałbrzychu systemy ogrodzeń.
Ekipa budowlana
Opracowanie: jaimebisbal
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/elbalsamo/3442698544/

Przyczyny sporów inwestora z generalnym wykonawcą

Po okresie stagnacji w sektorze inwestycji budowlanych zaobserwować można wyraźne ożywienie. Ustąpienie kryzysu gospodarczego, szybsze tempo rozwoju rynku oraz zbliżające się mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 zachęciły deweloperów do realizacji nowych przedsięwzięć...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.