Legi
Ogrodzenie panelowe
Opracowanie: Legi
Na podstawie: Legi

Pomiędzy murem a siatką

Dowolność w wyborze ogrodzeń wokół naszych domów daje nam duże pole do popisu. Możemy odgrodzić się od rzeczywistości stawiając wysoki i masywny mur lub też rozciągnąć zwykłą metalową siatkę. Wszystko zależy od preferencji oraz otoczenia. Więc czy istnieje jakiś kompromis?
Pergola Legi
Opracowanie: Legi
Na podstawie: Legi

Perła architektury ogrodowej

Znana od wieków pergola wykorzystywana była na wiele sposobów. Najczęściej jednak stanowiła ozdobę skwerów czy ogrodów. W zależności od wykorzystanego materiału znajdowała swoje zastosowanie w wielu przestrzennych aranżacjach. Może nadać lekkości masywnym budowlom czy po prostu służyć jako element dekoracyjny w architektonicznej przestrzeni.
Gabiony ogrodzeniowe
Opracowanie: Legi
Na podstawie: Legi

Gabiony ogrodzeniowe

Co roku odbywają się pomiary natężenia ruchu na polskich drogach. Bezsprzecznym jest fakt, że największe obciążenie stanowi ruch drogowy w obrębie miasta. Cierpią z tego powodu nie tylko mieszkańcy i ich domy, ale także cała urbanistyka. Aby zminimalizować straty materialne spowodowane przez ilość drgań firma Legi proponuje zastosować gabiony ogrodzeniowe.
ogrodzenia
Opracowanie: LEGI Polska
Na podstawie: LEGI Polska

Cynkowanie ogniowe sposobem na trwałość ogrodzenia

Konserwacja stalowego ogrodzenia wokół posesji to uciążliwy obowiązek. Pęknięcia i rysy to pierwsze symptomy korozji, która może spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Paradoksalnie, najlepszym i najtańszym sposobem na trwałe ogrodzenie jest.... brak konserwacji i inwestycja w system ocynkowany ogniowo.

Odpowiednia metoda cynkowania, zastosowana przy produkcji sprawia, że ogrodzenie staje się odporne na warunki atmosferyczne. A te w Polsce nie rozpieszczają.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.