Skrzydła drzwiowe
Drzwi INVADO DArtagnan
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Które obligatoryjnie należy wykorzystać, by zastrzec sobie bezpieczeństwo?

Zapewnienie bezpieczeństwa naszego domu to bez wątpienia bardzo pożądany przez nas stan. Praktyka pokazuje nam, że po wielokroć testujemy niezwykle oryginalne metody bezpieczeństwa, niemniej natomiast raz za razem zapominamy o najbardziej podstawowych formach.
Opracowanie: INVADO

Dlaczego trzeba zaufać sprawdzonym ekspertom od drzwi

Czasem spoglądamy na któreś drzwi i zastanawiamy się, czy są one w stanie wytrzymać w czasie zatrzaśnięcia, tak jak oraz analizujemy, czy w razie czego będą w stanie zatrzymać próby usunięcia, bo przecież wydają się takie słabe oraz delikatne. Nie mniej trzeba powiedzieć, iż każde drzwi odbywają odpowiednie próby, przez co musimy być przeświadczeni, iż na luzie przetrzymają przeróżne zdarzenia.
Drzwi Osaka
Opracowanie: Centurion
Na podstawie: Centurion

Idealnie dobrane drzwi zapraszają do wnętrza

Drzwi dzielą przestrzeń mieszkania i są jego elementem funkcjonalnym. Znajdziemy je w każdym domu. Właściwy dobór drzwi do wnętrza nie jest trudny. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych zasadach, by doskonale dopełniały estetyki wnętrza.
Drewniane drzwi
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Drzwi drewniane – czy pasują do nowoczesnych budynków?

Na przestrzeni lat polski rynek stolarki drzwiowej zasypany został licznymi modelami skrzydeł fornirowanych, z PVC czy ze stali. Wciąż jednak za najbardziej szlachetne i solidne uważa się drzwi drewniane. Wykonane z naturalnego surowca skrzydła chętnie wykorzystywane są w budynkach zarówno tradycyjnych w formie, jak i tych modernistycznych.
salon
Opracowanie: Classen
Na podstawie: Classen

Szkło, drewno i aluminium - wyznaczniki nowoczesności

Nowoczesne apartamenty charakteryzuje minimalizm, elegancja, przewaga stali i surowych barw. Jakimi drzwiami uzupełnić tak zaaranżowane wnętrza?
Drzwi ARCUS w kontrastowej aranżacji wnętrza
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa

Kontrastowa aranżacja wnętrz

Aranżacje wnętrz oparte na kontrastach kolorystycznych tworzą niebanalną kompozycję oraz eksponują poszczególne elementy wyposażenia. Wyróżniająca się sofa, podłoga lub stolarka drzwiowa wprowadzi do pomieszczenia powiew nowoczesności. Firma Stolbud Włoszczowa oferuje nową kolekcję skrzydeł drzwiowych – ARCUS, których naturalne odcienie drewna oraz atrakcyjne wzornictwo pozwoli na wymyślne połączenia.
korytarz
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa S.A.
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa S.A.

Drzwi akustyczne

Odpowiednio wyciszona stolarka drzwiowa pozwoli zachować swobodę oraz komfort podczas rozmów biznesowych, wizyt lekarskich czy ćwiczeń muzycznych. Firma Stolbud Włoszczowa oferuje wysokiej klasy drzwi akustyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych.
salon
Opracowanie: Classen
Na podstawie: Classen

Lewe czy prawe? Jak dobrać skrzydła drzwiowe?

Stanowią nieodłączny element wyposażenia mieszkania. Muszą współgrać nie tylko z aranżacją i charakterem wnętrza, a także, a może nawet przede wszystkim, powinny właściwie spełniać swoją funkcję. Są inwestycją na lata, dlatego wartą gruntownego przemyślenia.
Fronty meblowe dla kreatywnych
Opracowanie: Classen
Na podstawie: Classen

Fronty meblowe dla kreatywnych

Możliwość zabudowy wnęk, łatwość montażu i kolorystyka dopasowana do drzwi i ościeżnic to najważniejsze wyróżniki mobilnego systemu frontów Creative. Classen, renomowany producent podłóg, skrzydeł drzwiowych, ościeżnic, listew podłogowych oraz drewnopochodnych elementów meblowych poszerzył swoją ofertę. Tym samym jest jedynym producentem z tak szerokim pakietem produktów umożliwiających kreatywne i kompleksowe urządzanie wnętrz.
Skrzydła drzwiowe Retro HR
Opracowanie: Classen
Na podstawie: Classen

Elegancja w stylu Retro HR

Dziesięć modeli drzwi z bogatym wyborem dekorów. Powrót do klasyki, ponadczasowość, ale i nietuzinkowość. Kolekcja dla tych, którzy z sentymentem patrzą wstecz, jednocześnie wyglądając innowacyjnych rozwiązań. Classen, renomowany producent drzwi i podłóg, wprowadził na rynek najnowszą kolekcję skrzydeł drzwiowych Retro HR.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.