Oczka wodne
Oczko
Opracowanie: cliff1066
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób aranżować oczko wodne we własnym ogrodzie?

Ciężko bez podania danych statystycznych w sposób jednoznaczny rzec, że Polacy, naturalnie tylko część, praktycznie zwariowali na punkcie oczka wodnego, ale tak naprawdę można powiedzieć, iż bardzo często lubimy oczka wodne. A zresztą czy w sumie można się temu dziwić?
Dom to przykład dobrego połączenia tradycyjnego polskiego budownictwa z naturalną  i ekologiczną architekturą.
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Dbanie o przydomowy teren

Wielu ludzi przywiązuje dużą wagę do sposobu urządzenia i charakteru wnętrz swoich domów. Inwestują w innowacyjne lub wręcz przeciwnie – w stylizowane na antyczne meble i dodatki, utrzymują pomieszczenia w jak największym porządku. Część z nich jednak zapomina, że tak samo istotna jak wewnętrzny jest zewnętrzny wygląd każdego domu. Rzecz jasna w przypadku posiadania mieszkania w bloku lub kamienicy w większości przypadków ich posiadacze nie mają żadnego wpływu na wygląd posesji.
Nożyce Oleo Mac Multimate
Opracowanie: KONKRET PR
Na podstawie: KONKRET PR

Szykujemy ogród do zimy

Gdy kończy się lato i z drzew zaczynają spadać kolorowe liście to znak, że pora zacząć przygotowania ogrodu do zimy. Każdy ogrodnik wie, jakie niebezpieczeństwo dla roślin niesie ze sobą silny mróz i jak ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. W tych czynnościach pomogą specjalistyczne produkty marki Oleo-Mac i Hozelock, dystrybuowane przez firmę Victus-Emak oraz cenne porady ekspertów. Dzięki nim jesienne porządki staną się łatwiejsze, a odpowiednio przygotowane rośliny przetrwają czekające je mrozy.
Lampa solarna
Opracowanie: Bekathwia
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/bekathwia/755886448/

Jak oświetlić ogród i oszczędzić na energii?

Odpowiednie oświetlenie podkreśli charakter ogrodu i nada mu uroku. Co jednak zrobić gdy ogród już jest założony i zapomniałeś o położeniu instalacji elektrycznej, chcesz zaoszczędzić koszty energii lub na Twojej działce w ogóle nie ma prądu?
Wielu z nas chce aby ogród był piękny nie tylko za dnia, ale również i wieczorami. Zapewne Ty również lubisz spędzać w ogrodzie ciepłe, letnie wieczory. Wówczas przyda się odpowiednie oświetlenie, które podkreśli charakter ogrodu i nada mu uroku. Możesz oświetlić ścieżki, rabaty, fragmenty murków, oczka wodne i elementy architektury ogrodowej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.