Libet
Kule Stampo pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Duże jest piękne

Kule, kostki i płyty to podstawowe formy jakie przybierają elementy wielkoformatowe z kolekcji Libet Stampo. Duże moduły ze szlachetnego betonu architektonicznego wykorzystane w aranżacji ogrodu stanowią doskonałe uzupełnienie estetyczne i funkcjonalne dla nowoczesnej minimalistycznej zabudowy.
Elementy z betonu architektonicznego z kolekcji Libet Stampo
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

STAMPO – niepowtarzalne formy

Wielkoformatowe elementy Stampo to nowość w ofercie Libetu, skierowana do architektów i inwestorów. kostki, płyty i kule w dużych rozmiarach wytwarzane są z lanego betonu architektonicznego według przesłanych przez projektanta wytycznych.
SHERIDAN Libet Patio
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Ogród pełen inspiracji

Nowatorskie pomysły na urządzenie ogrodu, oryginalne elementy małej architektury oraz nowoczesne nawierzchnie – to wszystko można znaleźć w nowopowstałym ogrodzie libet Design w Łodzi.
Nowoczesny ogród Libet Design w Łodzi
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Designerski ogród Libet Design w Łodzi

Libet Design to nowatorski pomysł na ogród, który można podziwiać w Łodzi. Nowoczesne założenie wzbogacono oryginalnymi elementami małej architektury oraz ciekawą nawierzchnią.
Wsporniki
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Taras wentylowany

Dobrze wykonany taras gwarantuje jego długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Wśród stosowanych metod wykonawczych bezkonkurencyjna okazuje się technologia tarasu wentylowanego. Jest prostsza i szybsza od pozostałych, a co najważniejsze - pozwala uniknąć często popełnianych błędów.
Kamień ozdobny pasuje do zieleni
Opracowanie: Libet S.A.
Na podstawie: Libet S.A.

Kruszywa dekoracyjne wokół domu

Pokrycie fragmentów powierzchni ogrodu drobnymi okruchami skalnymi pozwoli optycznie uwypuklić jego zalety oraz podkreślić indywidualne cechy projektu domu.
ALS firmy Libet
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Nawierzchnia bez skazy

ALS – technologia zastosowana przez firmę Libet przy produkcji kostki brukowej jest przełomem w zachowaniu i utrzymaniu w czystości nawierzchni wokół domu. Zabrudzenia w płynie nie pozostawią na niej żadnych śladów. Plamy z oleju samochodowego, keczupu itp. wystarczy tylko zetrzeć.
Kostka brukowa formy Libet
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Harmonia i elegancja wokół domu

Wyrafinowany styl, wygoda i przestronność to podstawowe zalety odróżniające rezydencję od zwykłego domu. Widać to także w jej otoczeniu. Starannie dobrana zieleń podkreślona ścieżkami i tarasami mówi równie dużo o stylu i prestiżu miejsca co perfekcyjnie urządzone wnętrza.
kostka brukowa
Opracowanie: LIBET
Na podstawie: LIBET

Brukowanie podjazdu i ścieżek wokół domu

Gdy nasz nowy dom prezentuje się już okazale, pozostaje nam urządzenie posesji. Aby była ona naprawdę praktyczna i ładna, konieczne jest wybrukowanie alejek i podjazdu. Do tego poza odpowiednią kostką brukową niezbędna jest dobra ekipa brukarska. Bywa, że wybór wcale nie jest taki prosty.
Jesień to dobry czas na zaplanowanie nowych alejek. Na zdjęciu nawierzchnia z kostki Romano w kolorze piaskowo beżowym
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Pożegnanie lata

Gdy ciepłe dni mamy już za sobą, a za oknem drzewa zachwycają już jesiennym złotem i purpurą, warto pomyśleć o ogrodzie i odpowiednio przygotować go na zimę. Zwłaszcza, że już za chwilę zaczną się pierwsze przymrozki, a wszystko wokół otuli biały puch. Wtedy też często rodzą się ciekawe pomysły na nowy sezon…
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.