Noclegi
Plaża w Ustce
Opracowanie: MVolkmann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ustka zaprasza wszystkich do spędzenia u nich urlopu proponując pokoje w interesujących cenach, jak też w uroczych lokalizacjach

Dzięki pięknie otaczających nas okoliczności jesteśmy w stanie efektywniej odnowić nasze siły, na czym na pewno nam zależy. Także zwiedzanie atrakcyjnych turystycznie miejsc jest dla nas interesującą rozrywką, w następstwie tego też w naszych wyszukiwaniach ewentualnego miejsca wypoczynku poszukujemy tylko sprawdzonych miejsc. Doświadczenie pokazuje, że najczęściej decydujemy się na zorganizowanie pobytu w naszym kraju, co oczywiście jest jak najbardziej godne aprobaty. Kołobrzeg jest położony u ujścia rzeki Parsęty i to właśnie tutaj umiejscowiono port morski, z funkcjami: handlową, pasażerską, rybacką i jachtową. Kołobrzeg ma także własne molo, które osiągając długość 220 m jest najdłuższym żelbetowym molem w naszym kraju. Odpływają stąd małe statki wycieczkowe, które przebywają króciutkie rejsy widokowe.
Kudowa-Zdrój
Opracowanie: David Short
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marzysz o spokojnym oraz znakomitym relaksie? Kudowa Zdrój będzie idealna dla ciebie oraz twoich bliskich

Mikołajki to dosyć niewielkie miasteczko, jednak bezsprzecznie nie można odmówić mu czaru. Położone jest w poetycznej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, dlatego wybierając się do tego miasteczka bezspornie będziesz zachwycony pięknymi krajobrazami i ogromnym nasyceniem naturalnych jezior. Bory Tucholskie słyną z najbardziej czystych wód w Polsce. Największą chwałą tej krainy jest Struga Siedmiu Jezior – strumień o przejrzystych wodach łączący śródleśne jeziorka z Jeziorem Charzykowskim.
na Mazurach
Opracowanie: evoonia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu poleca się postawić na wypoczynek na Mazurach?

Każdego roku coraz większy procent Polaków wybiera urlop poza granicami naszego bardzo ładnego kraju. Jest jednak pewne powiedzenie, które brzmi: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Jest to prawda, lecz warto postawić sobie pytanie dlaczego chcemy wyjeżdżać z kraju zamiast zostać w Polsce? Czy wystarczająca znajomość większości regionów Polski jest powodem, że zaczynamy szukać czegoś innego? Raczej nie. Czy koledzy zasugerowali nam, że w Chorwacji jest przepięknie, że w bieżącym roku trzeba udać się właśnie tam? Możliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.