Bałtyk
plaża w Międzyzdrojach
Opracowanie: unukorno
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Doskonałe odpoczynek 2014 nad morzem w Zatoce Pomorskiej

Czy istnieje coś wspanialszego niż wakacje? Dla większości z nas trudno będzie znaleźć coś pozytywniejszego, coś na co czekamy z utęsknieniem, co wydaje nam się czymś dalekim, tym bardziej, gdy jest zima, a do tego musimy siedzieć w pracy. Tak, wakacje dla pewnych osób mogłyby trwać długo,bo tak naprawdę wówczas mam czas na wszystko. Na nasze nieszczęście to niewykonalne, bo tak naprawdę życie to nie tylko komfort, to szczególnie praca i zobowiązania. No ale skoro zima już za nami, warto zaplanować kolejne wakacje, choćby miały trwać tak krótko, jak zawsze. Najbardziej popularnym miejscem spacerowym w Międzyzdrojach jest molo o długości trzystu dziewięćdziesięciu pięciu metrów, leżące w środkowej części miejskiej plaży, przy amfiteatrze i pasażu handlowym.
domki letniskowe
Opracowanie: Sarah & Austin Houghton-Bird
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyjątkowe propozycje noclegów nad morzem

Wszyscy krajanie wiedzą, że Polska jest pełna cudownych okoliczności przyrody. Gdzie byśmy nie pojechali jest pięknie. Dlatego nikt nie jest zdziwiony, że są świetne pensjonaty Władysławo, bo jak wiemy ta miejscowość nadmorska, jak każda inna stara się przyciągnąć do siebie turystów. Wśród nadmorskich miejscowości jest zdrowa rywalizacja, chociaż prawda jest taka, że w każdym mieście w sezonie letnim, jak też po nim znajdą się chętni na wypoczynek.
na Mazurach
Opracowanie: evoonia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu poleca się postawić na wypoczynek na Mazurach?

Każdego roku coraz większy procent Polaków wybiera urlop poza granicami naszego bardzo ładnego kraju. Jest jednak pewne powiedzenie, które brzmi: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Jest to prawda, lecz warto postawić sobie pytanie dlaczego chcemy wyjeżdżać z kraju zamiast zostać w Polsce? Czy wystarczająca znajomość większości regionów Polski jest powodem, że zaczynamy szukać czegoś innego? Raczej nie. Czy koledzy zasugerowali nam, że w Chorwacji jest przepięknie, że w bieżącym roku trzeba udać się właśnie tam? Możliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.