Wykończenia
Trwałość koloru w wymagających pomieszczeniach
Opracowanie: Beckers
Na podstawie: Beckers

Trwałość koloru w wymagających pomieszczeniach

Aranżacja kuchni i łazienki stawia przed nami szczególne wymagania. Prócz stylowego wykończenia i harmonijnie dobranych kolorów, niezwykle istotną rolę odgrywa tu właściwe zabezpieczenie ścian. Wyzwaniu temu sprosta nowa farba, dedykowana wymagającym pomieszczeniom - Beckers Designer Kitchen&Bathroom, o unikalnej formule łączącej piękno koloru i właściwości ochronne.
Szafa
Opracowanie: KOMANDOR
Na podstawie: KOMANDOR

Znakomite szafy drewniane, materace do spania oraz sklep meblowy Kraków

Dylematem wielu, decydujących się na meble do domu lub mieszkania jest to, czy do sypialni i salonu wybrać szafy drewniane czy zdecydować się na nowej generacji, designerskie szafy. Następnym istotnym punktem jest wybór mebli takich jak materace do spania, ponieważ stanowić one będą o komforcie snu domowników.Studiujący nierzadko wybierają materace do spania zamiast na tradycyjne łóżko, gdyż są według wielu bardziej funkcjonalne.
balkony
Opracowanie: Schöck
Na podstawie: Schöck

Dobry profil gwarancją dobrego życia

Na krajowym rynku są do wyboru różnego rodzaju profile balkonowe. Wszystko uzależnione jest od tego, z jakiej posadzki jest stworzony balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z podłogą żywiczną drenażową. Przeznaczony jest on do wykończenia krawędzi balkonów. Sporządzony jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Świetnie odprowadza wodę z posadzki i jest wytrzymały na korozję oraz czynniki klimatyczne.
Podłoga dobrana do charakteru wnętrza
Opracowanie: Barlinek S.A.

Gdzie szukać elementów wyposażenia mieszkania

Jako, że diabeł jest w szczegółach, przy odświeżaniu budynku wolnostojącego lub mieszkania poleca się pamiętać o odpowiednim wykończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Obiekty handlowe z asortymentem budowlanym w własnej ofercie mają bogaty wybór listew, które można dopasować do własnych potrzeb. Są również udostępnione wszelakie wzory, kształty i kolory. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do potrzeb klienta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.