Projektowanie
Gniazdko elektryczne
Na podstawie: http://ospel.pl

Program do projektowania CAD dla elektryka

Znany i profesjonalny fachowiec – też elektryk – z reguły musi w dzisiejszych czasach zająć się nie wyłącznie technicznym wykonaniem danych prac. Oprócz fizycznie dokonywanego instalowania konieczny jest przeważnie rzetelny , jak również staranny plan.
Opracowanie: MTM STYL

Budowa domu – wszystko, co musisz wiedzieć

Projektowanie konstrukcji budowlanych to zajęcie, które należy bezwzględnie złożyć na ręce fachowców. To jasne, że od dobrej konstrukcji domu zależy życie mieszkańców. Dlatego plany nieruchomości powinny cechować się wysoką jakością i gwarancją bezpieczeństwa. Tworzenie samodzielnie przez osoby, które nie ukończyły właściwych szkół i nie legitymują się porządnym doświadczeniem, jest czymś niebezpiecznym. O ile zamierzasz postawić budynek, musisz opłacić biuro projektowe, w ramach którego pracują zdolni architekci.
projektowanie
Opracowanie: Multi
Na podstawie: Multi

Zaprojektuj swoje mieszkanie samodzielnie

Kiedy chcemy zbudować dom, kupujemy nowe mieszkanie lub remontujemy obecne z pewnością pragniemy zaaranżować pokoje od nowa, zgodnie z aktualnymi trendami i naszym gustem. Zazwyczaj kojarzy się nam to z potrzebą wyszukania dekoratora wnętrz, ale tak wcale nie musi być.
Aranżacja wnętrz
Na podstawie: www.homplex.pl

Jak odszukać biuro projektowe oferujące wystrój wnętrz?

Każdy człowiek pragnie mieć pięknie udekorowane mieszkanie. Chcemy żeby odzwierciedlało nasz charakter, może też pokazywało zainteresowania, a przy okazji było praktyczne i wygodne. Bardzo istotne jest też, żebyśmy świetnie się w nim czuli i chcieli do niego przychodzić po ciężkim dniu w biurze. Jeśli idzie o wystrój wnętrz Warszawa ma sporo do zaoferowania. To właśnie tutaj funkcjonuje bardzo wielu specjalistów w tej dziedzinie.
Opracowanie: Dulux ®

Ponadczasowy wystrój mieszkania

Każdy z nas chce mieć pięknie udekorowane wnętrza w domu. Chcemy żeby oddawało nasz charakter, być może pokazywało zainteresowania, a jednocześnie było praktyczne i komfortowe. Bardzo istotne jest też, żebyśmy dobrze się w nim czuli i chcieli do niego powracać po ciężkim dniu w firmie. Gdy chodzi o wystrój wnętrz, Warszawa ma sporo do zaoferowania. To właśnie tutaj funkcjonuje wielu specjalistów w tym obszarze.
pomiar
Opracowanie: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Na podstawie: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Geodeta na placu budowy. Poczytaj najważniejsze informacje

Geodezja to dyscyplina badawcza mająca istotne znaczenie w przynajmniej kilku obszarach życia i biznesu. Praca geologa bazuje na projektowaniu i przeprowadzaniu pomiarów i obliczeń geodezyjnych, przygotowywaniu raportów z wyników, monitorowaniu zmian oraz pozostałych działaniach z dziedziny geodezji i kartografii.
wykres
Opracowanie: Inni PR & Marketing
Na podstawie: Inni PR & Marketing

Internet w pracy projektanta wnętrz

Czy Internet pomaga projektantom wnętrz, czy korzystają oni z innych źródeł inspiracji przy projektach? Gdzie znajdują tę inspirację?
łazienka
Opracowanie: KOŁO
Na podstawie: KOŁO

Programy do projektowania łazienek

Dobrze zaprojektowana łazienka to estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie, które łatwo utrzymać w czystości. Dobór odpowiednich urządzeń sanitarnych i kafli przysparza wiele problemów, a wyobrażenie sobie aranżacji na podstawie płaskiego szkicu jest dość trudne. Na szczęście z pomocą przychodzą, przyjazne użytkownikowi, bezpłatne programy do projektowania łazienek.
Budowa Stadionu Legii w Warszawie
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: XELLA Polska Sp. z o.o.

Inżynieria i budownictwo

Ostatnie lata pokazują, że wraz z rozwojem naszej gospodarki, branżą, która najbardziej wyewoluowała jest budownictwo. Nic więc dziwnego, że z roku na rok kierunek inżynieria i budownictwo cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Większość studentów już na czwartym - piątym roku pracuje w zawodzie. Kontynuują to również po studiach, zdobywają uprawnienia budowlane, co przekłada się na podwyższenie standardu ich życia.
oranżeria
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Na podstawie: OKNOPLAST-Kraków

Oranżeria krok po kroku

Już od dawna wiadomo, że zieleń korzystanie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, łagodzi stres i pozwala się wyciszyć. W sytuacjach napięcia instynktownie poszukujemy kontaktu z naturą. Dlatego w dzisiejszych czasach, gdy często żyjemy w pośpiechu i stresie warto zainwestować w oranżerię – wiecznie zielony, miniaturowy raj.Takie wyodrębnione pod szkłem pomieszczenie nie tylko uatrakcyjnia architekturę budynku i poprawia komfort mieszkania, ale także zapewnia wypoczynek w promieniach słońca...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.